Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményed Puzsér Róbertről?

Mi a véleményed Puzsér Róbertről?

Figyelt kérdés
Biztos sokan ismeritek. Youtube-on sok videója van.
2017. szept. 10. 16:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Alapvetően jó dolgokat mond, de olyan irritáló a stílusa, hogy csodálkozom, hogy még nem verték meg. Ha nekem magyarázna én biztos lefejelném ezt a szimpatikus embert.
2017. szept. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Néha tényleg kicsit túlzásba esik a stílusával, meg vannak mellényúlásai, de mindenkinek. Amúgy bírom, jó gondolatai vannak.
2017. szept. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem igazán foglalkozom vele. Egyébként szókimondónak tartom. Hogy bírom-e? Nem, de azért nem gyűlölöm.
2017. szept. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
16%

Az előadásmódja hagy némi kivánnivalót maga után, bár mondjuk minden nagy hang mögött, kis, picike, izé lapul. Egyfajta kompenzáció, mert senki sem foglaékozik, fel sem merül a kérdéskör, az olyan személységek esetében, aki provokativ, hogy emögött a apró méret van.

Persze nem hiszek ebben az elméletben. Gyakorlatilag még nem került sor az elmélet alátámasztására. Az a gyanúm, mindössze rosszindulatú megjegyzés.

Igen iritáló, de becsülni kell, hogy kimondja, vállalva azt, amitől az átlagember fél: "Nem mondom, mert hülyének néznek", "Nem csinálom/teszem meg, mert hülyének néznek"

2017. szept. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Sok dologban igaza van! Elég mély gondolatai vannak, viszont (bár biztos mondták már neki) eléggé erőszakosan beszél! megjegyzem! valamikor bizony "van annyira igaza", hogy azt így kell előadja, hiszen így jobban megmarad az embereknek. be kel látnod, hogy amíg egy rekettes, vékony hangú embert nehezedre esik végighallgatnod, addig elégedj meg a Puzsér beszédstílusával! A férfiaknak nincs csengő hangjuk, szerintem Puzsér és más számára is egy lelki edzésnek felel meg, hogy elviseljük egymás beszédhangját. Akár Puzsérét, akár egy vékony hangú emberét, akárkiét! Elsőként azt figyeld, amit mond, és akkor elsőként arra fogsz koncentrálni!
2017. szept. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"olyan irritáló a stílusa, hogy csodálkozom, hogy még nem verték meg."


Irritáló? Ezt kifejtenéd? lehet egy téged bámuló kiskutya is irritáló, de gondolom csak mert csupa ideg leszel tőle, még nem fogod bántani, másrészt az a te saját gyengeséged, hogy ilyen dolgokon felkapod a vizet. Puzsér nem irritáló, számodra sem, csupán kellemetlen, de nem tudom, hogy emiatt miért kellett volna megverni!


"Ha nekem magyarázna én biztos lefejelném ezt a szimpatikus embert."


Ember, nem azt kéne figyelned, hogy mit mond? Egy másfélméteres vékonyhangú embernek meg az arcába röhögnél. Mindig lenne indok, hogy elhárítsd, amit mond! Vannak, akik tipikusan nem bírják elviselni, ha magyaráznak nekik, ez nem erőre, ez gyengeségre vall!

2017. szept. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Puzsérnak sokszor igaza van, de óriási nagy baromságokat is tud mondani, csak ugye nehéz vele vitatkozni, mert tipikusan azaz ember, akinek mindig igaza van, és mindig tud felhozni érveket hogy miért...


Például ebben az előadásban ( https://www.youtube.com/watch?v=ObTw2fVmHvM) a Queen együttest szidja, amikor belerakta a valaha volt legnagyobb 50 együttes közé, és más előadásain meg pozitívan beszél róluk.


Itt van ez a lista: [link]


Az "ötven legnagyobb előadó valaha". Véleményem szerint ez csak Puzsér zenei ízlését tükrözi, és az egész egy vicc. Egyáltalán már az is vicc, hogy sorrendet állítsunk fel, hiszen mindenkinek más az ízlése.


A top 100 filmes toplistájáról annyit, hogy Puzsér jobban ért a filmekhez, mint a zenéhez, de valahogy még mindig nem igazán látom értelmét toplistába szedni a filmeket.

2017. szept. 10. 18:45
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem mindig értek vele egyet, de alapvetően pozitív véleményem van róla.
2017. szept. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#7 Na látod, veled is egyet értek kérdező! Igazad van, nem illik listázgatni, ahogy a szépséget sem illik. Puzsér egy saját véleményt mond. Nincs baj ezzel, talán csak azzal, hogy nagyon úgy tűnik, mintha tukmálná!
2017. szept. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Puzsér egy jelenség, állandóan görbe tükröt tart a romlott világ, a celebek elé, holott közben maga is celebbé vált. Megosztó személyiség, sokszor lehet azonusulni a véleményével, én a Csillag születik-et csak miatta néztem.
2017. szept. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!