Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan nőismerősöd, aki...

Van olyan nőismerősöd, aki nem akar gyereket? Mit gondolsz róla?

Figyelt kérdés
2017. júl. 27. 23:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy azt csinál amit akar, van saját életem amivel törődöm ahelyett hogy kritizáljak másokat.
2017. júl. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Van. Bár nem értem, de tiszteletben tartom a döntését, és igazából úgy vagyok vele, ő élete, ő döntése.
2017. júl. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
84%

Van igen. Ki is fejtette nekem, hogy egy ilyen elbszott, szar világra oltári felelőtlenség gyereket szülni. Plusz nem akar úgy kinézni 40 évesen majd, mint a saját nagyanyja.

Igazat adtam neki.

2017. júl. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Van, megértem a döntését. Én sem akarok gyereket.
2017. júl. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én nő vagyok és nem akarok gyereket. Csak magyarul beszélek, magyarul is nehéz velem beszélgetni. Még egy felnőtt emberrel sem tudnék elbeszélgetni, nem hogy egy gyerekkel. A gyerek szól hozzám és válaszolni kell neki. Nem arról van szó, hogy nem tudom mit válaszoljak, hanem arról, hogy nem akarok válaszolni. Egyébként is hangosan beszélnek. Stb. A lényeg, hogy nekem ne legyen.
2017. júl. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én sem akarok gyereket, így megértem. Ha vki nem érzi magában az anyaságra az igényt, és csak társadalmi elvárásból szülne, az ne tegye, mert pokol lesz a gyerekének az élete.
2017. júl. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
van. Ő dolga, nem közkincs a teste, felnőtt ember, és senkinek semmi köze ahhoz, hogy mihez kezd vele. Mindenki foglalkozzon a saját életével.
2017. júl. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy ilyen ismerősöm. Mivel kialakította az életét úgy, hogy volt állása, lakása, művelt is volt, így példaképpé is vált előttem. Szóval nincs gondom azokkal, akik nem akarnak a mai világra gyereket.
2017. júl. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Van. Nem gondolok különösebben semmit, az ő élete, az ő teste. Ugyanúgy arról sem gondolok semmit, akinek meg kell gyerek. Azokról viszont csúnyákat gondolok, akik beleszólnak mások döntéseibe, akár az egyik, akár a másik oldalt nézzük.

Nekem se kellene gyerek.

2017. júl. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs. Senkinek semmi köze ahhoz, hogy egy nő miként viszonyul a gyerekvállaláshoz.
2017. júl. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!