Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tul sokat varnek el valakitol,...

Tul sokat varnek el valakitol, aki meg akar hoditani?

Figyelt kérdés

Nem ertem, komolyan. Van 1 srac, akivel beszeltem, mert nem akartam bunko lenni, o tobbet akar, en semmit nem akarok tole.

Mivel o valahogy meg akarna "szerezni" ezert, amikor Franciaorszagbol hazajon, ajandekot hoz, de 2x semmi. 1 olyan parfumot, ami itt Magyarorszagon 2000Ft, meg 2 olcso Lidl-os csokit. Aztan beallitott valami haziszappannal, hogy az egyik ismerosetol kapott kettot, az egyiket nekem adja, valami kecsketejbol vagy mibol keszult.

Komolyan 21.szazadban vagyunk, ezekkel csak szerinten taszitja el magatol a noket.

Meg beszelgettunk, majd szobakerultek a ruhak, es mondom, hogy nekem is ez a felso valamiert engedi a szinet. Erre az volt a valasz, hogy vegyek dragabb ruhakat, ne olcsokat. Speciel azt a felsot Nemetorszagbol vettem es learazva volt 40Euro. Ha azt se tudja mi mennyi,minek okoskodik itt nekem?

Arrol nem is beszelve, hogy az ember nem varja es egyszercsak oldalt nezek es ott van, hogy jott meglarogatni es beszelgetni.


2017. júl. 13. 08:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Eleve nem kellett volna elfogadni amit ad mert így azt hiszi hogy van esélye. Attól még hogy valami 40 euró nem feltétlen jó minőségű hisz enged a szinéből. Mivel ilyen rossz a minősége ezért hitte azt hogy olcsóbb volt.
2017. júl. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem ezt az anyagiasságot.

2e Ft-os parfüm, 2 olcsó lidl csoki? :D Mégis mi kéne? Nem az a lényeg, hogy szeretetből adja... ?!

Ennek ellenére ha nem a zsánered és anyagilag nem győzött meg, akkor szimplán koptasd le.

Amúgy a 40eurós ruha nem jelent semmit, attól tényleg lehet sz*-ar

2017. júl. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
Én sem értem ezek az ajándékok, miért ne lennének jok, én biztos örültem volna neki, és igaza van az elsönek, minek fpgadod el ha semmit sem akarsz töle.
2017. júl. 13. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

1000x megmondtam, hogy nem akarok tole semmit. Nem hasznalok olcso, vacak parfumoket, raadasul nem eszem csak Milka csokit, plusz sokszor kerdezte, hogy milyen csokit nem szeretek, erre pont olyat hozott, amit mondig mondtam, hogy nem szeretek. Ha ennyire nem figyel, akkor mire var.

Tisztaban vagyok vele,hogy ami draga nem feltetlen jo, de o meg ne allitsa mar ugy be a dolgokat,mintha olcso szar kinais ruhakat hordanek.

2017. júl. 13. 08:40
 5/15 anonim ***** válasza:
92%

A kecsketejes szappan pl. nagyon jó minőségű, azért, mert te nem ismered, még lehetne kedves ajándék. Csak annak nem az, aki mindent a drága ár szerint mér...

Sajnálom a fiút, remélem, talál majd hozzá illő lányt.

2017. júl. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%

Lehet, hogy nem a mérce magas, hanem te vagy alacsony?

"ajandekot hoz, de 2x semmi."

Ha 'valami' ajándékot hozna és adna, lenne esélye?

.

A felsőt pedig nagy valószinüséggel azért árazták le, mert

- vagy nem magas minőségű,

- vagy nem fogyott.

2017. júl. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

Yah, nem akarsz tőle semmit de vegyen drága ajándékot.

Így születnek a sugarbabyk

2017. júl. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
ilyen csorokal ne is foglalkozz nem erdemes.
2017. júl. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én meg téged nem értelek, de komolyan....

Előttem is írta már néhány válaszoló, amivel én is egyetértek, hogy a szándék a lényeg és nem az a fontos, hogy most 2000 vagy 20000 forintot költött az ajándékodra... Attól függetlenül, hogy mennyiért vette, hol vette stb., ez egy kedves gesztus, amit szerintem a szándékaidtól függetlenül értékelni kellene. Egyébként pedig ma már az is nagy dolog, ha egy pasi meglep egy kis ajándékkal mert ahogyan te is írtad ez a 21. század és manapság már nagyon ritka az ilyesmi...nagyok sok pasitól hallom, hogy azért nem vesznek pl. virágot mert a nők szemében az már gáz, azt úgymond "nem érdemlik meg", nem értékelik és én ezen mindig ki szoktam akadni mert én nem hinném, hogy mindenki ennyire anyagias lenne és például nekem is nagyon jól esne és örülnék neki, ha mondjuk kapnék pl. egy szál tulipánt (de nem várom el). Az, hogy esetleg nem a legmegfelelőbb ajándékot válaszotta, ami hozzád illik vagy amit szeretsz az akár betudható annak is, hogy még nem ismer téged eléggé stb., de nem kell ezen fennakadni.

Amit igazából nem értek, hogy egyáltalán miért érdekel téged az, hogy milyen ajándékot vett neked vagy miért vannak egyáltalán elvárásaid felé, ha te tudod, hogy nem szeretnél tőle semmit...Ezt már a legelején kellett volna tisztázni, nem kellett volna elfogadnod az ajándékait (max. ha nagyon ragaszkodik hozzá és nem akarja hazavinni mert neked vette, de akkor is meg kellett volna beszélni vele, hogy köszönöd szépen, de te nem szeretnél vele semmilyen jellegű kapcsolatot). Én elhiszem, hogy zavaró mikor az embert már szinte "zaklatják" mert szinte mindehol úton útfélen belebotlasz, folyton keres és meglátogat stb., de ha te nem jelentetted ki neki egyértelműen, kokrétan, hogy számodra ez max. egy barátság vagy esetleg még az sem, akkor nem is értem, hogy mit vársz....Ő csak szimplán kedves akar veled lenni, meg akar ismerni, közelebb akar kerülni hozzád stb. és azzal, hogy te belemész ezekbe a beszélgetésekbe, elfogadod az ajándékait csak a reményt táplálod benne, hogy megszerezhet téged és ezzel egyikőtök helyzete sem lesz egyszerűbb....hiszen te továbbra sem akarsz tőle semmit, így ő tovább fog próbálkozni, ami neked is kellemetlen lesz.

2017. júl. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%
Meg se haragudj, de te is inkább a pénzre hajtasz. Oké, megértem, nem akarsz tőle semmit, de akkor meg miért nem mondod meg neki kerek-perec, hogy többet ne keressen, ne vigyen neked ajándékot, és végleg hagyjon békédet? Vagy azt már nem szeretnéd? Privát ügyed, mit csinálsz, de itt te vagy a hibás, szegény fiút meg csak sajnálni tudom, hogy kifogott egy ilyen lányt, mint te. Én örültem volna a Lidl-s csokinak és parfümnek is, mert bár én sem használok olcsó parfümöket, de legalább tudom, hogy gondolt rám. Lehet, nem egy gazdag valaki, aki csak úgy előhúzza a pénztárcájából a milliókat, viszont próbálkozik.
2017. júl. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!