Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged nem csábít a bűnözés,...

Téged nem csábít a bűnözés, csalás, amikor másnál látod hogy mi mindent megteremtett?

Figyelt kérdés

A héten ütöttek rajta kommandósok egy cigány családra, ahol nőket futattak külföldön, természetesen a teremgarázsban lévő autókat használtautó.hu alapján kikeresve mind 25-30 millió körül mozogtak és volt belőlük három darab.

Illetve kettő gyorsasági motor amik fejenként 3 millió körül vannak újonnan.


Ezután jött még a temérdek arany, ami már szütyőben volt ömlesztve, pár pisztoly, lőszerek, ruhák, amiknek megint csak milliós értéke lehet.


Az én havi 150 ezres fizetésemmel nem azt mondom hogy szegénynek érzem magam, mert van mindenem ami kell, csak itt már arról van szó milyen minőségű, értékűek a tárgyi javak.

Hisz én is vágyom luxus kocsira, nagy házra de ilyen mértékű vagyonnál már kár azon gondolkodni, bár csak tanultam volna, hisz itt már legálisan nem lehet ekkora birodalmat felépíteni.


2017. jún. 1. 23:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

más dolog, ha valaki a luxusra vágyik, meg más az, aki mindezt csak bűnözéssel tudná megteremteni.


hiába van a garázsban 100 milliós járműparkod, ha minden percben azon parázol, mikor buksz le, és jönnek érted a rendőrök, vagy ha olyan dologban utazol, ahova fegyverre is szükséged van, akkor mikor lő le egy ellenséged...

2017. jún. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem, pont azert amiért te is hallottál az esetről... nekem túl kockázatos, egyrészt a folyamatos stressz másrészt az hogy egyik pilllanatrol a másikra bukhatsz mindent.
2017. jún. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

BMW... Fux... Kispályások.Másnak stadion van a kertjêben :D

Egyébként nem csábít. Szeretem a kihívásokat

2017. jún. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Eeegen, de mi van, akkor ha... megcsinálod, lesz nagy ház meg luxus verda, de a sünök nálad kopogtatnak majd a faltörő kossal egy napon a KGB időpontban?


Akkor majd hetven évesen nyúlhatsz el újra fájós derékkal a francia ágyadon, remegő kézzel vezeted majd a kocsidat, és már csak viagrával tudod töcskölni a ku*vákat.


Téged csábít ez a végkifejlet?

2017. jún. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Hát egyáltalán nem és pont lesz..om azt is, hogy ki miben dőzsöl.
2017. jún. 1. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
De engem nagyon szoktam ezen gondolkodni,hogy mit kellene csinálnom,hogy én is így éljek. Azért a börtönről félek...
2017. jún. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
Szerintem meg ebből mindent össze lehet prostituálni, ha adót fizetsz mellette. Na jó talán nem annyit. Pl lőszer minek?Meg pisztoly is, csoda h kimentek....
2017. jún. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
És akkor mi van, ha ilyen gazdag? Mit ér vele? Én sokkal jobban tudnék örülni annak, ha a viszonzatlan szerelemem viszonzottá válna, és együtt élhetnénk átlagos körülmények között, mint a sok pénznek.
2017. jún. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

#8

Az élet múlandó, ahogy a vágyak és a szerelem is, ha választani lehetne hogy temérdek pénz(amivel sok mindent elér az ember, jó fajta kezelések, jó orvosok) vagy egy szerelem, akkor bizony az előbbi mellett döntenék, hisz nők férfiak jönnek mennek, annyi pénzzel meg akárkit meglehet bolondítani pár hétre, hónapra, évre.

2017. jún. 2. 00:02
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem szívesen nagyzolnék

Nem lenne nyugodt a szívem mikor látom a nyomort

Nem élveztem soha a luxust, csendes életet céloztam meg alapból.

Nem lenne egy normális társam az tutti, a rendes lányok nagy ívben kerülik az ilyeneket.

Szar, szar, szar....


Ha tisztán szerezném sem tudnék felvágni vele mert nem megy na.

2017. jún. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!