Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok! Amikor 13-14 evesek...

Lányok! Amikor 13-14 evesek voltatok vagy most vagytok akkor ti hogy áltatok ahoz a sráchoz aki tetszett/tetszik nektek? Féltetek rá nézni vagy elmenni mellette?

Figyelt kérdés

Értelmes válaszokat légyszi

Aki már idősebb vagy tapasztaltabb írhatna valami motiválót:))


2017. máj. 3. 16:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Természetesen féltem ránézni, nehogy egyoldalú legyen a dolog és ciki legyen. Többnyire vártam, hogy kezdeményezzen.
2017. máj. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem féltem, kerülővel jártam a suliba, hogy találkozak vele reggelente. :-)
2017. máj. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én próbáltam leplezni. De tuti látszot.

Mindig próbálok rejtélyes maradni :D

2017. máj. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:))
2017. máj. 3. 16:55
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem aki tetszik mindig féltem hozzászólni és nagyon zavarban voltam a közelébe. Aztán elkezdett bokólni meg kedveskedni. Aztán elmondta hogy szerelmes belém és járni szeretne velem. Aztán elmondtam neki hogy én is így érzek iránta. Azóta mindig bókol meg szépeket mond és nagyon kedves. Nem beszéltük meg hogy járunk de úgy viselkedik. Egyszer összevesztünk meg pici dolgokon is megsértődik és elég féltékenykedős de nagyon kedves és nagyon szeretem:)

14/l

2017. máj. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem féltem, csak izgatott voltam, ha megláttam. A torkomban ugrált a szívem, amikor csak a közelében értem. Ha pedig beszéltünk pár szót, egy hétig a fellegekben jártam. :)
2017. máj. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom ment a zold mindenkinek 😊😊
2017. máj. 3. 20:04
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
Én 19éves koromig magasról szartam a fiúk fejére, és úgy örülök, hogy sosem randiztam tinédzser fiúkkal. 100% recommend
2017. máj. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
En akkor neztem mikor nem figyelt de odajött es megkérdezte hogy miert nezem en meg nem téged neztelek hanem az ablakot (mert mindig ablak elott állt) es aztan odwjott hozzam másnap hogy mondta barátnőd hogy tetszel neked es en gyors elmente mig befejezte volna.
2017. aug. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!