Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti mar voltatok igy vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

#Read#and#sport kérdése:

Ti mar voltatok igy vele?

Figyelt kérdés
Oke. 13 vagyok, 14 leszek most ev vegen. Taborban talalkoztam egy sraccal, aki rocker, hosszuhaju, pont az esetem, mivel en is imadom az ilyen horgos zeneket. Elso harom napban spanok lettunk nagyon jol kijottunk egymassal. Kiment a terde engem kert kossem ujra es, hogy jeget tartsak ra. Aztan megkerdezte, hogy ki tetszik nekem a taborbol. Nem valaszoltam ra oszinten, azt mondtam, h senki.. Tudtam mire erti, nem voltam biztos a dolgomban, de lehet en is tetszettem neki.. Ez megremitett es kerultem, egyre kevesebbet beszeltunk, mar a tabor vegere, harom meteres korzeteben sem tudtam megulni..Aztan elgondolkodtam a dolgon es akkora nagy marhasag volt ot kerulni, hogy mar nagyon banom.. Most meg mintha hianyozna.. Legyszi, valaszoljatok, ti is voltatok amr igy, foleg tiniket kerdezek es trollokat nem kerek oke?

2015. szept. 24. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
így nem az igaz, de én egy gimibe ismerkedtem meg az illetővel. 2 éve ismerem és kb 2 hete vagyunk együtt <3 ezt az egyik itteni válaszolónak köszönhetem, úgyh ajánlom, mondd el neki!! 16/L
2015. szept. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oki :) Csakhogy nem egy varosban lakunk, nincs messze, de azert majd szemelyesen szeretnem elmondani neki...
2015. szept. 24. 19:22
 3/4 anonim válasza:
Ne kerulgesd az feltuno ... de azert meg mindig jobb mintha nyomulnal ;) 15/l
2015. szept. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oke😊
2015. szept. 25. 13:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!