Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzódni olyanhoz, aki úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzódni olyanhoz, aki úgy igazán nem is tetszik? Voltatok már ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Olyan akivel komoly kapcsolatot nem tudtok elképzelni, mert buta, gyerekes, vagy igazából bármi ami nektek nem elfogadható, de mégis nagyon vonzódtok hozzá és elképzeltétek milyen lehetne vele. Voltatok már így? Mi lett belőle ?
2017. máj. 2. 07:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább olyan eset volt, hogy fizikailag nem vonzódtam az illetőhöz annyira, de mégis többet akartam vele mint barátság mert a személyisége annyira megfogott. Az egyik ilyenből egy két éves kapcsolat lett, a másikból még nem tudom mi lesz:D
2017. máj. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kinézetre nem jön be, de belsőleg ő a tökéletesség.
2017. máj. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan, hogy külsőre is iszonyúan megfogott. Belsőre is passzoltunk, csak aztán megismertem. Infantilis és tipikus anyuci pici fia. :) Az ilyenektől pedig menekülök. :)

Fordított eset is volt. Személyiségre fogott meg nagyon. Külsőre viszont semmi. Nem mentem bele a kapcsolatba. Lehet, felszínes vagyok, de el nem tudom képzelni, hogy olyan emberrel legyek együtt, akire nem tudok férfiként tekinteni.

2017. máj. 4. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az ilyenek kapcsolatra eretlenek. Ezek dobni fognak.
2017. máj. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!