Miféle emberek közé kerültem?
Szóval az a helyzet, hogy egyetemre kerültem. Nagy reményeket fűztem hozzá. Úgy gondoltam itt már jóindulatú emberek is vannak, és intelligensek. De sajnos hatalmasat tévedtem és csalódott vagyok.
A helyzet az, hogy a szakomon minden külön programból kihagynak, aztán meg azzal csesztetnek, hogy miért nem vagyok a közösség része. Gondoltam a problémát kezelhetem egynéhány beszélgetéssel. Azért annyi remény volt bennem, hogy empatikusak az emberek. Persze a normális lelkületűek. De akadt egy kis bibi. Hiába közöltem azt nem egy, nem két emberrel, hogy nekem ez rosszul esik, mivel bizonytalan vagyok még és nem találom a helyem. Azóta szabályosan az orrom alá dörgölik a már megtörtént közös programjaikat, amik a csoportot összekovácsolnák. Mintha csak azért is odab**znának nekem egyet.
Szóval ezek alapján szerintem az érzelmi intelligencia hiánya megmutatkozik náluk.
Váltsak szakot, egyetemet, vagy fogadjam el azt, hogy a jövő értelmiségei ilyen szemétládák?
Az is eszembe jutott már, hogy bekerültem egy halom pszichopata közé.
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz2.png)
![*](http://static.gyakorikerdesek.hu/p/vsz1.png)
Úgy, hogy annak ellenére, hogy normálisan viszonyultál hozzájuk (leültél velük beszélgetni például) ők mindezek ellenére kihagytak téged a dolgokból, sőt, szemétkednek veled.
Nem azonos az értékrendetek. Belőlük hiányzik a normális emberi hozzáállás.
Amúgy amit írtál róluk, az alapján azt gondolom, hogy eléggé éretlenek, amihez hozzájárul elég nagy fokú önzőség is.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!