Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az egyetemisták miért ilyenek?

Az egyetemisták miért ilyenek?

Figyelt kérdés

Én 19 vagyok és OKJ képzésre járok. A fővárosban éltem/élek. Voltak varátnőim a gimiből, főleg egy nagyon jó, aki az ELTE-re került be. Szakot nem mondok,de ha valaki meghallja a nevét,mindig azt mondja"jól hangzik".

Nos, már nem vagyunk barátok, mert hihetetlenül öntelt lett. Lenéz mert én csak OKJ képzésre járok. Egyszer voltam egy egyetemi bulin vele, a szaktársai is ott voltak és nindenki beképzelt volt. Vágták a arcokat amikor mondtam,hogy én okj-t végzek. A fiúk és mindenki ilyen. Plusz hangosan üvöltöttél az egyetem indulóját az utcán(még szeptemberben a gólyatábor után). És nagyon menőnek érezték magukat.

Mi történ,hogy egyetemistának lenni ilyen menő lett?:(

19L


2017. ápr. 27. 16:26
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Az OKJ tényleg nagyon szar.Nálunk a legtöbb nap úgy telik,hogy 7 órából másfél-két óra van megtartva,a többin nézzük a falat.De sokszor 8 órán keresztül csak ülünk.Szétunom a fejem.Csak pusztulnak az agysrjtjeim.Alig várom,hogy kiszabaduljak innen és mehessekegyetemre.De lehet,be sem fejezem,inkább elmegyek dolgozni,amíg nem mehetek az egyetemre
2017. ápr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!