Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehetek olyan mint...

Hogyan lehetek olyan mint Naruto nem kulso hanem belso tulajdonsagokra ertem?

Figyelt kérdés
2016. szept. 23. 06:18
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Mármint úgy érted, hogy idióta? Ne aggódj, már az vagy :)
2016. szept. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úristen ez most komoly? Kicsit gáz.
2016. szept. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

én meg olyan akarok lenni mint Monkey D. Luffy

17/f

2016. szept. 23. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tűzd ki félul, hogy te leszel a következő hokage és kéred meg a szüleidet, hogy pecsételjék le a testedben a kilencfarkút. Menj el otthonról és keres magadnak küldetéseket + szellemileg értelmileg ne fejlődj. Sok sikert!
2016. szept. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Tűzd ki célul... asszem én is idióta vagyok. Nincs más választásom elmegyek én is Naruto-nak.
2016. szept. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bocs 4-es de naruto elég komoly szellemileg és lelkileg is.
2016. szept. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Clay Morrow ***** válasza:
Sose add fel és amit egyszer megígértél azt tartsd be.
2016. szept. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez egy érdekes kérdés. Bizonyos tulajdonságokat nem lehet csak úgy átvenni másoktól. Legalábbis szántszándékkal nem. Az idő során ragadnak az emberre más emberektől, mint például a szülőktől, amit a jó tulajdonságok esetén nevelésnek nevezünk. Néha úgy veszünk át tulajdonságokat, hogy észre se vesszük. Annyit azonban mindenképpen megtehetsz, hogy megpróbálod a dolgok jó oldalát nézni, kitartasz a saját elhatározásaid mellett, megválogatod a barátaidat, és ápolod velük a kapcsolatodat. Most hirtelen ennyi jutott eszembe, meg az előttem elhangzott dolgok közül az értelmesek.
2016. szept. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!