Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg nem szabad megütni a...

Tényleg nem szabad megütni a lányokat, avagy ők bármit megtehetnének?

Figyelt kérdés

Sztori: haveromékkal lementünk diszkóba. Hosszú a sor, ott állunk. Jött pár csaj, be akartak élénk állni. Mi hiszünk az egyenlőségben, álljanak ők is sorba. Nem lett a válasz. Ezután vitába keveredtünk velük, hogy mi bunkó barmok vagyunk ( különböző szakszavakkal megspékelve, melyeket a gyakori kérdések cenzúrázni szokott ), majd az "leghangosabb" csaj szájon ütötte a haverom, aki ellenkezett vele. Haveromnak felszakadt a szája, vissza kézből pofon vágta a csajt. Hirtelen mindenki elkezdett minket utálni, leszólni, megütni egy lányt ( holott a körülöttünk levők pontosan tudták mi történt ). A vége az lett, hogy majdnem rendőrt hívtak ránk, el kellett mennünk a diszkótól.


Na mármost akkor a lányoknak bármit szabad? Ha ő férfiként viselkedik, egyenlőség van, stb. és megüt, ne kapja vissza? Ráadásul olyanért, merthogy ő nem egyenlő, mert nem kap többet mint mi ( ugyebár azért állt le vitázni, hogy mi nem tartjuk őket a férfiakkal egyenlőknek, mert nem engedjük előre őket. Szerintem ez egy kicsit paradoxon). Nekik bármit szabad, nem lehet megütni egy nőt?


2016. szept. 10. 21:04
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tenyérrel ütötte volna meg,az se lett volna szebb.Nem a barátnője volt,ő pedig nem egy csalfa szemét.
2016. szept. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

19# ököllel ütötte meg és mint említettem felszakadt a szája.

Haverom pedig tenyérrel adott egy pofont.

2016. szept. 12. 14:08
 23/23 anonim ***** válasza:
97%
22-es ököllel ütött a nő,a haverod pedig tenyérrel válaszolt.Jogilag teljesen korrekt volt,erkölcsileg pedig elfogadható.
2016. szept. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!