Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretem ennyire a...

Miért szeretem ennyire a nőket/lányokat?

Figyelt kérdés
Van, hogy csak ismeretlenül rá írok egy-egy lányra/nőre és tudok velük órákig beszélgetni. Ha meglátok egyet az utcán, már fel vagyok spanolva és égek, mint a rejszák. Nem merek csajozni, de utalásokat adok. nem bírok ki egy napot, hogy ne beszéljek női nemű emberrel, vagy ne flörtöljek. Néha, ha csak rá gondolok egy-egy lányra, már magömlésem is van. 21F

2016. szept. 4. 11:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
mert beteg, kapcsolatfüggő egyén vagy, aki nem tudja elfoglalni önmagát.
2016. szept. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
Hát ez elég fura. Nemes egyszerűséggel szexuálisan túlfűtött vagy. Nagyon túlfűtött.
2016. szept. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Tudom, hogy nem lesz hasznos a válaszom, de muszáj megkérdeznem: Mi az a rejszák?
2016. szept. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Rejszták. Bocsánat, elgépeltem. Szóval elsőnek is igaza van. Valamikor tényleg nehéz elfogadnom magam. De ahhoz is köze van, hogy nők mellett nevelkedtem és nem volt apám? Amúgy, kösz utolsó, hogy megkérdezted, mert nem is vettem észre a hibát.
2016. szept. 4. 11:54
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Reichstag, akarod mondani.
2016. szept. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Igen, bocsánat.
2016. szept. 4. 11:58
 7/14 A legböszmébb Feri válasza:
84%

Rejszták. Az. Értem.

Hát szerintem túl sokat rejsztákolsz, az itt a baj.

2016. szept. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
47%
Undorító vagy
2016. szept. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Ehh, nem undorító, én is szeretek nőkkel flörtölni, a különbség annyi hogy nem írok ki róla kamukérdést, és felfogom hogy vonzalomról van szó, nem betegségről. Gondolom az is segít elkerülni az undorító stigmát, hogy hokizok olyan nők emlékére akikkel 2 szót váltottam.
2016. szept. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
83%
*nem hokizok, ez olyan szarul jött ki, hogy vegyvédelmi ruhában kell kijavítanom magam.
2016. szept. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!