Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretem ennyire a...

Miért szeretem ennyire a nőket/lányokat?

Figyelt kérdés
Van, hogy csak ismeretlenül rá írok egy-egy lányra/nőre és tudok velük órákig beszélgetni. Ha meglátok egyet az utcán, már fel vagyok spanolva és égek, mint a rejszák. Nem merek csajozni, de utalásokat adok. nem bírok ki egy napot, hogy ne beszéljek női nemű emberrel, vagy ne flörtöljek. Néha, ha csak rá gondolok egy-egy lányra, már magömlésem is van. 21F

2016. szept. 4. 11:41
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Oké kilences, köszönöm. A kérdés nem kamu, hanem rosszul tettem fel. inkább arra lettem volna kíváncsi, hogy vannak még-e olyan emberek, mint én. Szóval, hogy "túlfűtöttek", illetve, hogy hogyan kezelik ezt. És, hogy a nőket mennyire zavarja. Nem értem, hogy miért lennék undorító, nyolcas. nem vagyok szexéhes, én élvezem a beszélgetéseket, és attól, hogy vonzódok valakihez, még nem biztos, hogy elrontanám a barátságot egy párkapcsolattal. Szerintem az az undorító, aki még soha nem érzett vonzalmat senki iránt. Legalábbis rohad belülről, nem élvezi az élet kis örömeit és nincs fantáziája.
2016. szept. 4. 12:07
 12/14 anonim ***** válasza:
84%

Vannak, nem is kevesen.


A nőket zavarja ha lelövik a próbálkozásaidat, te pedig tovább flörtölsz, nem veszed észre magad, ezért fontos nem aszociálisnak lenni, észrevenni ha sok vagy. Ez a különbség egy "undorító, túlfűtött szexéhes állat" és egy normális férfi között.


Ismerni kell a nőket, és ezalatt nem valami idióta "PUA" videós butaságra, "csajozós-technikákra", vagy szexista áltudományra gondolok, hanem alap szociális készségekre amik segítenek a kommunikációban, elkerülhetővé teszik a "Mikor hagy már békén ez a gyökér" szituációkat.

2016. szept. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Rendben utolsó. Köszönöm az intelligens választ, ment is a zöld. Mindenkinek ment a zöld.
2016. szept. 4. 12:15
 14/14 anonim ***** válasza:

Kérdező, itt ég a rejszák:


[link]


(csak hogy legyél képben)

2016. szept. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!