Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tényleg nem szabad megütni a...

Tényleg nem szabad megütni a lányokat, avagy ők bármit megtehetnének?

Figyelt kérdés

Sztori: haveromékkal lementünk diszkóba. Hosszú a sor, ott állunk. Jött pár csaj, be akartak élénk állni. Mi hiszünk az egyenlőségben, álljanak ők is sorba. Nem lett a válasz. Ezután vitába keveredtünk velük, hogy mi bunkó barmok vagyunk ( különböző szakszavakkal megspékelve, melyeket a gyakori kérdések cenzúrázni szokott ), majd az "leghangosabb" csaj szájon ütötte a haverom, aki ellenkezett vele. Haveromnak felszakadt a szája, vissza kézből pofon vágta a csajt. Hirtelen mindenki elkezdett minket utálni, leszólni, megütni egy lányt ( holott a körülöttünk levők pontosan tudták mi történt ). A vége az lett, hogy majdnem rendőrt hívtak ránk, el kellett mennünk a diszkótól.


Na mármost akkor a lányoknak bármit szabad? Ha ő férfiként viselkedik, egyenlőség van, stb. és megüt, ne kapja vissza? Ráadásul olyanért, merthogy ő nem egyenlő, mert nem kap többet mint mi ( ugyebár azért állt le vitázni, hogy mi nem tartjuk őket a férfiakkal egyenlőknek, mert nem engedjük előre őket. Szerintem ez egy kicsit paradoxon). Nekik bármit szabad, nem lehet megütni egy nőt?


2016. szept. 10. 21:04
1 2 3
 1/23 JohnnyBoy002 ***** válasza:
92%
Így van. A mai kis csitri lányok azt hiszik, hogy Nekik bármi megengedett és bármit megtehetnek. Sajnos a világ, a reklámok hibája is ez. Én pont ezért nem járok ilyen helyekre, az ilyen lányoknak csak a pénz meg a sárm számít, semmi más.
2016. szept. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
59%
A lányokat megütni bődületesen nagy pronyóság és taplóság, és ráadásul teljesen fölösleges is. A saját pályájukon,érzelmileg kell visszavágni nekik, ha túl messzire szaladna velük a nyihaha, hidd el, az sokkal rosszabbul esik nekik! :P
2016. szept. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
46%

Ez az egész nemütünklányokat dolog egy baromság! Én nekem nem volt gondom senkivel volt hogy fiú ütött meg én visszaütöttem és ezútán lerendezettnek tekintettem a dolgot. Visszakapta de nem cirkuszoltam. Egy idő után már nem is jöttek nekem de nem is zavarna. Vannak olyan haverjaim aki tavaly megütött egy darabig tűrtem majd egy idő után vissza ütöttem azóta nem voltak ilyen gondjaink egymással

12/L

2016. szept. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
Nektek kellett volna rendort hivnotok, es akkor jol jottetek volna ki. Amugy ebben a helyzetben jogos volt, de egyebkent maskor tenyleg "nem szabad"
2016. szept. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
56%
Jah, sajnos így megy, ha megütsz egy nőt akkor rossz fiú vagy. Ettől függetlenül én ütném az összeset, hiába néznek rossz fiúnak.
2016. szept. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
75%
Ők ezt az utat ismerik, igy jutnak szereznek dolgokat, könyebbséggel, hogy nehogy nekik is megkelljen már érte fáradni. és ha erre rájönnek mások, az már tabu náluk erőszakos, indulatossá vállnak f.snak hogy lebuknak. Nagy általánosságba ez a követendő példa, érték egy nőben, amit isteniteni kell. Nők 90%ban ilyenek, ezt ismerik, és ettől hiszik magukat különlegesnek, mert ilyen zsdók, lusták. Én a helyedbe ha nem is ütöttem volna, de a haját téptem volna főldön húzva, az nem számit ütésnek :)
2016. szept. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
84%

Jogilag senkit sem ütünk meg, csak ritkán, pl. önvédelem miatt. Nálatok ez történt: Megtámadtak titeket és veszélyesnek ítéltétek a helyzet, ami miatt egyenlő mértékben léptek fel. Jogilag, a kutyát nem érdekli (elvileg), hogy nők voltak.


Az a baj az egyenlőségért papoló emberekkel sokszor (akármilyen témában), hogy nem az egyenlőség adta kényelmet akarják élvezni, hanem a több joggal rendelkezés kényelmét. Itt is ez a helyzet. Megütött? Akkor megütik. Ha nő, ha férfi. Manapság viszont egyre több jogot akarnak az ilyen primitív kislányok. (Nőknek nem nevezném őket. Nő nem fog így megütni.)

2016. szept. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%
Tudok olyan gáncs technikát, kihasználva az alany súlyát kölcsönhatással a gravitációval, (és még meg sem ütöd, csak hozzá érsz) hogy bereped a koponyája egy életre, aztán le is köpheted mondván nesze neked egyenlőség!
2016. szept. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
64%
A nálatok kétszer nagyobb, kigyúrt csávókkal is tudattátok volna, merre a sor vége, vagy annyira nem hisztek az egyenlőségben?
2016. szept. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Na itt már megy a terelés :)
2016. szept. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!