Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változtathatnék a...

Hogyan változtathatnék a kisugárzásomon?

Figyelt kérdés

22 éves, 170 cm magas, 50 kg-os vékony nőként hogy érhetem el, hogy olyan tiszteletre, figyelemre, bizalomra ösztönző kisugárzásom legyen mint a pár évvel idősebb, magas, "vállas", magabiztos kollégáimnak? Kedves vagyok és mosolygós, nőiesen öltözködök de nem kislányosan, mégis mindig "aranyosként", "cukiként" vagyok elkönyvelve, annak ellenére hogy ez távol áll attól amit én szeretnék.

Sokan mondták már hogy legyek kicsit bunkóbb ha változtatni szeretnék, de nem gondolom, hogy ezzel fogom elérni a célomat. Őszinte vagyok és mindig megmondom a véleményemet, de azt is lehet kíméletesen, anélkül hogy elkezdenék bunkó lenni.

Mit tegyek hogy ne a cuki lányként tekintsenek rám?


2016. máj. 6. 14:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Hamarosan úgyis kinősz ebből a cukilány állapotból, fiatal vagy még. Még majd visszasírod. https://www.youtube.com/watch?v=tvUtYu8Osmc
2016. máj. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:) De azért még próbálkozom :)
2016. máj. 6. 16:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!