Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez a fiú meleg,...

Szerintetek ez a fiú meleg, vagy túlgondolom?

Figyelt kérdés
Ha elég sok közös képe van a Facebookon egy másik fiúval (úgy igazából alig van másmilyen), de mondjuk ezeken csak egymás mellett állnak. Volt, amikor össze voltak öltözve. Elég sok a lány barátja, és nincs barátnője, viszont gyűrűt hord, és a másik fiúnak mintha ugyanolyan gyűrűje lenne. (Azt a fiút nem ismerem.) És az a fiú mindenhol ott volt vele, például ballagásán, évzárón, de nem egy suliba járnak.
2016. febr. 18. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezt félkomoly / komoly barátságnak hívják.

Szerintem nem az.., de tudod ki tudja választ?? Ő!

Kérdezd meg tőle ha tudni szeretnéd.

2016. febr. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Manapság már szinte bármelyik férfira rá lehetne mondani, hogy búza, a sok hülye sztereotípia alapján. Épp ezért szinte lehetetlen megállapítani, hogy ki az, aki valójában az. Sztem hagyd ezeket az értelmetlen találgatásokat, és vagy kérdezd meg tőle, vagy ne foglalkozz vele! Hiába hiszel bármit is, az egyetlen aki biztosan tudja,hogy kikhez vonzódik, az ő maga.
2016. febr. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

" Ezt félkomoly / komoly barátságnak hívják. "


Ezt a megállapítást nem értem, köszönöm a válaszokat.

2016. febr. 18. 17:23
 4/10 anonim ***** válasza:

Aki férfi/fiút létére kb naponta fotózgatja magát azzal eleve nincs rendben valami.

50%-t adok rá, hogy meleg, 50%-t pedig arra, hogy ennyire elcseszett ember.

2016. febr. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
19%
teljesen mindegy, helye a máglyán van.
2016. febr. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezt azért nem értem, miért ne fotózhatná magát, és én sehol se mondtam, hogy naponta teszi. Utolsó pedig primitív.
2016. febr. 18. 20:11
 7/10 anonim ***** válasza:
Ki kell tapogatozni, én is ezt csináltam, 2 hónap alatt ki is szedtem a srácból hogy az, pedig csak annyi nyomom volt eleinte, hogy pink alsót szokott hordani.
2016. febr. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
És ezt hogy tetted?
2016. febr. 19. 16:45
 9/10 anonim ***** válasza:
Megprobaltam fogást találni rajta, ez sikerült is, legyerekeseztem. Ebből elkezdtem vele neten beszélni. Sokszor úgy tereltem a témát hogy szexualitás szoba jöjjön, meg elfogadás, stb. Egy idő után kezdtem biztos lenni benne, és elkezdtem kicsit egyértelműebben beszélgetni, egyik lány barátommal úgy voltunk hogy fogadtunk, hogy meleg vagy sem :D aztán e hét hétfőn látta egy csaj csókolózni egy sráccal. Rakerdeztem óvatosan és bevallotta, mert korábban direkt úgy beszetem vele hogy leesen neki, hogy valami Feltűnt nekem. Így elmonda, azóta meg kibeszeljuk a fiúkat. UI.: telorol írva, bocs ha nehezen olvasható.
2016. febr. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ. Én annyira nem akarok így beleavatkozni a magánéletébe, mert nagyon zárkózott, lehet, megsértődne.
2016. febr. 19. 20:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!