Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért depisek a tinik akiknek...

Miért depisek a tinik akiknek normál életük van, és miért normálisak azok akiknek ez nem jutott?

Figyelt kérdés

Miért van ez a dolog fordítva mint ahogy lennie kéne?

Mert eddig én pont így láttam csak. És csak a lányokra jellemző ez.

Vagdossák magukat, depisek, hisztisek, szomorúak mindig, vagy akármi hasonló, de pont azok akiknek otthon semmi gond, átlagos normális életük van. Akiknek meg szar minden otthon azok viselkednek normálisan. Én ezt nem értem. Miért van ez így?


2016. jan. 18. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

Mert ez valamiféle divatszerűség náluk, azok csinálják, akik jó dolgukban már nem tudnak mit kezdeni magukkal.

Akiknél pedig gubanc van az tudja, hogy mi a rossz és nem akar még több gondot magának ezzel a fölösleges depresszióval, próbálja kihozni a legtöbb örömöt az életből, ha már nem adatott meg családi körben.

2016. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tarnai ***** válasza:

talán mert az igazán szabad, akinek nincs semmije.

talán mert félnek attól, hogy nem érnek el oda, ahová a szüleik, ki tudja.

2016. jan. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Trafó1 ***** válasza:
100%
Mert ha van dolgod, gondod bajod, megoldandó feladatod akkor nem azzal foglalkozol, hogy depis vagy , hanem megpróbálod ellátni a feladataidat.
2016. jan. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!