Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztétek már azt, hogy...

Éreztétek már azt, hogy életetek mélypontjába érkeztetek, és nem látjátok, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Amikor semmi nem jön össze, minden balul sül el, jobbról-balról kapod a pofonokat, minden éjjel aggódva fekszel le, minden reggel fejfájással ébredsz hogy épp mi fog aznap történni, ami elronthatja a kedved? Bár csak 21 éves vagyok, úgy érzem, néhány hete már tart ez az időszak, a tanulmányok, pénzügy, kapcsolatok, minden balul sül el, rendszeresen aggódok ezen, dupla annyi kávét iszom naponta, elképesztően stresszelek, hatalmas gombóc van a gyomromban és kivagyok idegileg. Naponta igyekszem nyugtató, relaxációs zenét hallgatni, hogy ne csak Budapest zajos belvárosát hallhassam, és irigylem azokat az embereket, akik minden probléma nélkül képesek élni, mert elérték azt, amit.


Nektek volt az életetekben ilyen időszak? Hogyan éltétek meg, hogyan léptetek túl ezen? Lehetetlennek tűnik a dolog, és már kezdek teljesen bekattanni és feladni az egész élni akarás reményét..


21/f


2015. okt. 27. 12:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Nos, azt gondolom hogy kevés ember van, aki problémamentesen él. Az hogy te kívülről problémamntesnek látod mások életét, még nem biztos hogy az.

De nem kell neked másokkal törődnöd csak magaddal.

Lépj egy nagyot, és hagyj magad mögött mindent. Most lezárult egy kapcsolat, majd lesz másik.

Ülj le, és tüzz ki magad elé reális célokat és dolgozz értük, de ne akarj egyszerre minden elérni, ha az egyik sikerül, már nyugodtabb leszel és akkor más területen is könnyebb sikeresnek lenni.

2015. okt. 27. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Kapcsolat alatt baráti kapcsolatokat értek, amiket teljesen elhanyagoltam a negatív önmagam miatt.
2015. okt. 27. 12:34
 3/9 Zsani vagyok válasza:
Ha úgy érzed hogy most mély ponton akkor már csak jobb lesz majd próbálj pozitívan gondolkozni, és nem aggódni annyit nekem is volt ilyen időszak fiatal koromban de át vészeltem, meg ismerkedtem életem szerelmével azóta boldog vagyok két gyermekemmel amig irányitani akarnak addig nem is fogod jol érezni magad, ne hagyd irányitani akarjon akárki legyél határozott és magabiztos, és ha valaki bánt ne foglalkozz vele, csak arra koncentrálj ami neked fontos most az életedben, amig azzal foglalkozol hogy másnak akarj meg felelni és bizonyítani addig soha sem leszel boldog csak magadnak bizonyitsd be belevaló csaj vagy aki határozzott és maga biztos ;)
2015. okt. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok belevaló csaj, az az "f" betű egy srácot jelöl ott, aki ki van idegileg. Tudom, hogy főképp lányok szoktak ilyenről és így panaszkodni, de itt egy anonim oldalon legalább nem kell a külvilág felé azt érzékeltetnem, hogy minden rendben van, így nem is leszek szintén anonim emberek által megbélyegezve és elhordva. :)
2015. okt. 27. 12:41
 5/9 A kérdező kommentje:

A probléma az, hogy odáig súlyosbodott a dolog, hogy a hányingert leszámítva ezen tünetek már mind vannak időközönként:


[link]

2015. okt. 27. 12:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Férfi vagy és a feminát olvasod?

Aludd ki magad rendesen, fuss egy nagyot, hogy kiszellőzzön az agyad, és szedd rendbe magad és a kapcsolataidat!

2015. okt. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem olvasom azt, csak beírtam néhány kulcsszót a Google-be, és azt az oldalt adta ki. A webdoktort is olvastam.
2015. okt. 27. 13:03
 8/9 anonim ***** válasza:

De látod, most is a negatívumot olvasod, és a tüneteket keresed. Tegyél ellene!!!

Menj el futni a friss levegőn minden nap 20 percet, jobb lesz a kondid és a közérzeted és máris több kedved lesz emberek közé menni.

2015. okt. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Volt.

Ez tuati állapot kérdése. Csak rajtad áll hogyan akarsz élni.

Azóta sosem aggódom, sosem vagyok szomoru.

Én sokat gondolkodtam s X idő elteltével eljutottam egy tudati állapotra ahol tudtam, felesleges magam pusztítani gondolataimmal ha nem tehetek semmit se.

Ha kell segítség, írj.

2015. okt. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!