Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális vagyok?

Normális vagyok?

Figyelt kérdés

Mindig mindenen nevetgélek, ha valaki mond valami kicsit is félreérthető dolgot, egyből elkezdek mosolyogni rajta. Gyakran, amikor a barátaimmal épp nincs semmi téma, benyögök valami hülyeséget. Valamelyik nap is barátnőmékkel ültünk a szobában, mindenki csendbe volt, én meg gondoltam, feldobom kicsit a hangulatot, szóval igy felkiáltottam, hogy ma az elefántos bugyimat vettem fel. Szeretem, amikor mások röhögnek azon, amit mondok.

A kacsák a kedvenc állataim, ha meglátok mondjuk a tv-ben vagy egy képen egy kacsát, elkezdek vinnyogós hangon áradozni róla, hogy milyen kis aranyos.

A kisgyerekekkel pedig úgy játszok, mintha én is velük egy idős lennék. Van egy rokonunk, aki most lett nem rég 3 éves és múltkor jöttek hozzánk, ő meg azt akarta, hogy cipeljem a hátamon, én felvettem, majd 5 perc múlva már négykézláb rohangáltam a lakásban a gyerekkel a hátamon, mert azt akarta játszani, hogy én legyek a lova XD De a 8 éves unokatesómmal is simán leülök barbizni, ha meglátogatjuk egymást, volt már, hogy annyira belemerültem, hogy csak azt vettem észre, hogy ő már fél órája elment mást játszani, én meg egyedül barbiztam.

Egyébként ha nagyon muszáj, tudok komolyabb is lenni, de úgy nem érzem olyan jól magam, az egyszerűen nem én vagyok :/

És nem tudom, mennyire számit ez, de az iskolában viszonylag jó jegyeim vannak. Mondjuk van egy tantárgy, amit nagyon utálok és abból pont 2-es vagyok és előfordult már párszor, hogy úgy irtam meg a témazárót is belőle, hogy semmit se tanultam rá, mert ha tanulok belőle, akkor is max 2-es lesz. Szóval úgy voltam vele, hogy majd kijavitom később. Ebbe csak az a gáz, hogy jövőre érettségizek elvileg és ebből a tantárgyból is kell...Tudom, hogy már nem kéne ennyire félvállról vennem ezt, de végül sose tudom rávenni magam a tanulásra és szent meggyőződésem, hogy ha eddig se buktam meg belőle, biztos megoldom majd valahogy ezek után is.

Sok ismerősöm szerint gyerekes vagyok, de elfogadnak igy. Ennek örülök is, viszont nem rég egy ember, akivel viszont utáljuk egymást, közölte velem, hogy úgy viselkedek, mint egy szellemi fogyatékos és ki kéne vizsgáltatnom magam. Szerintetek ezek alapján tényleg nagy gáz lehet velem?

18/L


2015. okt. 21. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Te totál gyogyó vagy, intézetbe kéne zárni.
2015. okt. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én szerintem halálig tudnálak röhögtetni :D :P,25/F ,ilyen csajom lenne birnám nagyon :)
2015. okt. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
2-es a nap forever alone kommentje :D
2015. okt. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kicsit gyogyós vagy, de én örülnék ha ilyen lennék... :P
2015. okt. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy vicces és kicsit dilibogyó valakinek tűnsz a felsoroltak alapján. Szerintem maradj meg ilyennek, a mai komoly világban kellenek az ilyen emberek :) Ne foglalkozz vele, mint mond az a valaki, lehet, hogy neki csak nem adatik meg, hogy ilyen jókedvű legyen.
2015. okt. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3as micsoda? :D
2015. okt. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az emberiségnek pusztulnia kell ha ez nem troll kérdés és ezek nem troll válaszok.
2015. okt. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Nem nagyképűségből mondom, de néhány ismerősöm ennyi idősen annyira begyepesedett, mint valami 70 éves öregasszony/ember...Szerintem hozzájuk képest velem ezerszer szórakoztatóbb lehet beszélgetni.

Szóval végül is szeretek ilyen lenni, csak kicsit elbizonytalanodtam, mikor az az ismerősöm lefogyatékosozott...

2015. okt. 21. 19:42

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!