Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok, ha egy nőnek...

Mit gondoltok, ha egy nőnek 22 évesen még nem volt barátja? Ez furcsa? Vagy sok ilyen van?

Figyelt kérdés

Kicsit feszélyez a dolog. Bizonyos új társaságba kerültem, összeismerkedtünk, volt, aki elhozta a barátját, én meg egyedül voltam. Nem én voltam az egyetlen, de nekem nem épp AKTUÁLISAN nincs barátom, hanem sose volt. Osztálytalálkozóra sem merek elmenni, mert félek a hülye kérdésektől. A férfiakat szeretem, nem ezzel van baj, csak eddig így alakult. (Gimis koromban elég kövér voltam, azóta sokat változtam, de az introvertáltságom megmaradt.) Vajon hány olyan 22 éves nő van, akinek nem volt még barátja? Mit gondolnátok egy ilyen nőről? Persze nem ezzel kezdem a beszélgetést meg a bemutatkozást, de ha mondjuk kiderülne? És mit gondolnátok, ha érdeklődnétek, és azt felelné egy nő, hogy ő nem szeretne a pasikról / a múltról beszélni? Nem tartozik mindenkire, hogy nem volt még barátom.


(Nem privát leveleket kérek, hogy "majd én jól megduglak, gyere át"! Köszönöm.)


2015. okt. 16. 14:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#8.. én hiszek. Sőt, vannak olyan lányok, akik még 27 évesen is gyerekesen viselkednek. A fiúknál is.. és 40% körül mozog, akik nem. Persze 25 alatt is vannak olyanok, akik felnőttesen viselkednek, de az élettapasztalataik alapján nem merném kijelenteni, hogy "felnőttek". Inkább csak "nagyok", és nem is kell elkeseredni, ha még nincs párod, majd lesz, nem űz a tatár. 45/F
2015. okt. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem kell hangoztatni, ez mondjuk nem is jutott eszembe (ki hangoztatja? :D), és persze, a leendő páromnak elmondanám, de az más helyzet.
2015. okt. 16. 15:44
 13/18 anonim ***** válasza:
Nálam ez mindenképp előny, ha a nő még tiszta és nem ment át rajta 30 férfi
2015. okt. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.

Örülnék nők véleményének is, akik hasonló korúak.

2015. okt. 16. 16:02
 15/18 anonim ***** válasza:
22/f (félév és 23) még nekem se volt senkim eddig ,szóval sztem ne parázz bőven van még időd és elég sok lány így van ezzel főleg egyetemen ahol még tanulni is kell.
2015. okt. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok biztatást is! :)
2015. okt. 16. 23:26
 17/18 anonim ***** válasza:

Én idősebb vagyok nálad, komoly kapcsolatom nekem se volt.

És?

Nagyon nem érdekel, nagyon jól tud esni a szünet sokszor, mindenféle kapcsolatótl, ismerkedéstől mentesen. Nem kell a sok idegesítő pasi, aki nem tudja mit akar, vagy nem engem akar mindent elsöprően és játszmázik...ezeket meguntam...Arra se fogok várni, hogy szexkapcsolatból legyen komoly és addig meg kihasználjon

2015. okt. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Ez remek, de rajtam nem segít, mert nekem nem ezért nincs pasim, mert ilyen laza vagyok.
2015. okt. 17. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!