Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok, ha egy nőnek...

Mit gondoltok, ha egy nőnek 22 évesen még nem volt barátja? Ez furcsa? Vagy sok ilyen van?

Figyelt kérdés

Kicsit feszélyez a dolog. Bizonyos új társaságba kerültem, összeismerkedtünk, volt, aki elhozta a barátját, én meg egyedül voltam. Nem én voltam az egyetlen, de nekem nem épp AKTUÁLISAN nincs barátom, hanem sose volt. Osztálytalálkozóra sem merek elmenni, mert félek a hülye kérdésektől. A férfiakat szeretem, nem ezzel van baj, csak eddig így alakult. (Gimis koromban elég kövér voltam, azóta sokat változtam, de az introvertáltságom megmaradt.) Vajon hány olyan 22 éves nő van, akinek nem volt még barátja? Mit gondolnátok egy ilyen nőről? Persze nem ezzel kezdem a beszélgetést meg a bemutatkozást, de ha mondjuk kiderülne? És mit gondolnátok, ha érdeklődnétek, és azt felelné egy nő, hogy ő nem szeretne a pasikról / a múltról beszélni? Nem tartozik mindenkire, hogy nem volt még barátom.


(Nem privát leveleket kérek, hogy "majd én jól megduglak, gyere át"! Köszönöm.)


2015. okt. 16. 14:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%
22 évesen még aligha mondható "nő"-nek valaki, de még bőven van ideje is. 25-től fölfele már más a helyzet.
2015. okt. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ez érdekes. Mért pont 25-től?
2015. okt. 16. 14:52
 3/18 anonim ***** válasza:
25-öt mondanám az érettség határának, addig iskola ezerrel. Persze nem árt, ha van pasid, de nem kell gürizni érte annyira. Nem kell pánikolni vagy ilyesmi, nem nem ciki. Majd lesz. 25-től fölfele más a helyzet, már az iskoláidat (normál esetben) elvégezted, akkor már teljes erővel lehet foglalkozni vele.
2015. okt. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
Nem ciki. Szerintem az a ciki, ha 16-18 évesen túl van valaki az x.-ik pasin. Mások is vannak ezzel így. Ha feljön szóba osztály talin a pasi téma, nem kell így elutasítani a témát, de persze nem muszáj kitárulkozni sem. Mond, hogy jelenleg nincs senkid, Nemrég volt egy alakuló, de nem jutott tovább a dolog. Ez a kegyes hazugság. :)
2015. okt. 16. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Sok ember van akinek nem volt még ilyen idősen kapcsolata. Ha kérdezik akkor elég annyit mondani hogy épp nincs egy ideje, vagy most fontosabb dolgod van az életben.
2015. okt. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Légyszíves írjatok nemet is, mert valami fura oknál fogva jobban frusztrál a nők válasza.
2015. okt. 16. 15:17
 7/18 anonim ***** válasza:

#1 hataridoelmeleteben nem hiszek.

Mindenkinek maskor jonnek el az eleteben a dolgok. Ha mar erdekelni fog hogy legyen valami komoly kapcsolatod, ugyis megtalalod az utat az iranyaba

2015. okt. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Utolso voltam, 24F
2015. okt. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi.
2015. okt. 16. 15:27
 10/18 anonim ***** válasza:

szerintem nem kell hangoztatni, de ha elmondod se gaz. majd ha lesz baratod előle nehogy eltitkold.. sőt még lehet örülni is fog neki a pasi.. es valóban szerintem jobb amikor valakinek kevés párja volt, mint aki 13 éves kora óta nem volt szingli.

a gatlasaidat meg próbáld lekuzdeni. nekem is van olyan dolog ami nagyon elvette az onbizalmam évekig.. aztán rajottem hogy el kéne mnar fogadni önmagam.. és láss csodát rám is talalt a szerelem utána :)

2015. okt. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!