Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Csak...

Mit gondoltok erről? Csak nekem furcsa?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnél töltöttem egy napot,délelőtt értem oda és este jöttem el. Felajánlottam neki,hogy bevásárlok,amit még kell,de mondta,hogy ő már mindent megvett. Amíg ot voltam chipset,kekszet és kínai zacskós levest ettünk,szóval csak nassoltunk. Alig vártam,hogy hazaérjek,mert messze lakik tőlem és mire hazaértem már nagyon fájt a hasam,mert nem ehhez van szokva a gyomrom. De mielőtt eljöttem tőle anyukája hazaért,kinyitotta a hűtőt és kérdezte,hogy miért nem ettünk ezekből. Vagy 6 féle kaja volt bent,egy csomó lábas tele. Aztán kínált anyukája,de már így is régen el akartam jönni,mert még volt dolgom otthon is,így már nem maradtam enni este. Csak fura,mert mikor jön barátnőm és nálam eszik akkor rendes kaját kap,meg nálam sosem "éhezik",de ha én megyek hozzá,akkor egész nap csak nassolunk.
2015. aug. 21. 13:52
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Csak tök kínos lenne szólni,mert végülis ő a vendéglátó,neki kellene felajánlania,meg ő tudja mi van a hűtőben.
2015. aug. 21. 13:53
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
omg...
2015. aug. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Szereti az olyasmit és azt hiszi, te is bolondulsz érte. Valamikor más beszélgetés alkalmával, amikor ételillatot éreztek, meséld el, mennyire szereted a otthon készített ételeket, hátha ért a szóból.
2015. aug. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
52%
Hát igen. Ez tényleg érdekes kicsit. Nem tünik háziasnak a lány.
2015. aug. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedves 3-as hát minden házimunkát megcsinál,de főzni nem főz,szerintem annyira nem is szeret. Amik kaják a hűtőben voltak azt is még anyukája főzte.
2015. aug. 21. 14:00
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

lehet a barátnőd jobban szereti a nasikat és azt hiszi, hogy akkor te is biztos jobban értékeled

de legközelebb nyugodtan említsd meg, hogy éhes vagy és szeretnél ebédelni

mégis csak a legjobb barátnőd, nem fog megharagudni (főleg ha van is rendes kaja, csak nem tudja hogy te annak jobban örülnél)

2015. aug. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

Ha a legjobb barátnőd, akkor beszéld meg vele.

Én is tök jól meglennék csak nasin egész nap, nekem is szokatlan, hogy ha jön valaki akkor rendes kaját kell mindenképp adni neki :D Lehet a barátnőd is ilyen, neki ez a természetes. :) Beszéld meg vele. :)

2015. aug. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Talán lusta megmelegíteni és után elmosogatni?

Legközelebb szólj neki, hogy éhes vagy és kérdezd meg nincs-e valami főtt kaja. Ha ő mindig eszik nálatok, akkor nem kell szégyenkezned, ha kérsz tőle rendes kaját. Az ember a legjobb barátnőjétől nyugodtan kérhet ennyit.

2015. aug. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Legkozelebb mond azt neki, hogy most inkább ennél valami fott ételt, ha nem gond.


28N

2015. aug. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szép barátság, hogy annyit nem mersz mondani, figyu, együnk már előtte valami rendes kaját is...
2015. aug. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!