Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről? Csak...

Mit gondoltok erről? Csak nekem furcsa?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőmnél töltöttem egy napot,délelőtt értem oda és este jöttem el. Felajánlottam neki,hogy bevásárlok,amit még kell,de mondta,hogy ő már mindent megvett. Amíg ot voltam chipset,kekszet és kínai zacskós levest ettünk,szóval csak nassoltunk. Alig vártam,hogy hazaérjek,mert messze lakik tőlem és mire hazaértem már nagyon fájt a hasam,mert nem ehhez van szokva a gyomrom. De mielőtt eljöttem tőle anyukája hazaért,kinyitotta a hűtőt és kérdezte,hogy miért nem ettünk ezekből. Vagy 6 féle kaja volt bent,egy csomó lábas tele. Aztán kínált anyukája,de már így is régen el akartam jönni,mert még volt dolgom otthon is,így már nem maradtam enni este. Csak fura,mert mikor jön barátnőm és nálam eszik akkor rendes kaját kap,meg nálam sosem "éhezik",de ha én megyek hozzá,akkor egész nap csak nassolunk.
2015. aug. 21. 13:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nincs ránevelve, hogy a vendéget normális étellel kell megkínálni, ha már fogadjuk. A helyedben legközelebb vinnék magamnak főtt ételt műanyag dobozban. Bár ha ennyire buta, akkor valószínű még így sem esne le neki a tantusz.
2015. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Magából indult ki,azt.Nekem is fura,minden esetre.Amikor nyáron nálam volt a barátnőm,akkor is főztem neki,mert déltől estig itt volt,ugyebár ritkán találkozunk,két különbözű városban tanulunk tovább,ő még dolgozik is.Ha lett volna maradék,csak megmelegítem neki,ha fogára való,vagy kiszed annyit,amennyit ő akar.
2015. aug. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!