Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem furcsa? Ti...

Szerintetek nem furcsa? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Apukám vett 4 szál virágot és 4tábla csokit.Odaadta most,mert holnap nem ér rá.Anyumnak,nővéremnek,nekem és apukám nővérének vett virágot és csokit.Most megy át a nővéréhez.Nekem meg most jutott eszembe,hogy milyen fura,hogy csak nővérének visz ajándékot.Unokatesómnak van egy komoly kapcsolata,a lány szinte már náluk lakik.Ám neki nem visz semmit.Én úgy csináltam volna apum helyébe,hogy veszek plussz egy szál virágot,s ha nincs otthon,mondom,hogy adják már oda neki vagy a nővéremnek odaadnám.De már elment,s nem tudom mondani neki.Viszont az meg milyen már,ha beállít hozzájuk és otthon van unokatesóm barátnője is...

Ti mit gondoltok erről?


2010. márc. 7. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom, hogy tök jó, hogy vannak még ilyen figyelmes emberek, mint Te. De szerintem egyáltalán nem gáz, ha én lennék az a csaj, eszembe sem jutna, hogy kapok tőle. Ha kapnék, extra jó fejnek és kedvesnek gondolnám apukádat...
2010. márc. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért visz virágot és csokit,hogy ha otthon van,akkor az egyiket neki adja.
2010. márc. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
másodiknak lehet igaza :) nagyon figyelmes apukád van egyébként. mi a nőnapot itthon nem szoktuk tartani egyébként (mondjuk ma elvitt a férjem ebédelni, hogy ne kelljen főznöm, de ez véletlenül jött így ki), ez inkább olyan "hivatalos" ünnep nálam. holnap a férfi kollégák meglepnek minket egy ebéddel (ők főzik), meg a főnökömtől és a férfi beosztottaimtól szoktam kapni virágot, csokit :)
2010. márc. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem furcsa, nem kell fűnek-fának virágot venni, van, aki csak a közeli hozzátartozóknak vesz, ami jelenti a párját, a gyerekét és a testvérét, és ennyi, meg van egy másik kategória, aki mindenkit felköszönt csak szóban, még az utca végén lakó szomszéd unokájának a kiskutyáját is...

Drága a virág, hát még csokival, ennyi jut, kész.

2010. márc. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is figyelmes. Unokatesód bnője pedig nem nagyon családtag, szerintem teljesen elfogadható h neki nem visz semmit, a nőnap nem arról szól hogy minden szembe jövő nőnek kell ajándékot venni hanem arról hogy a közel álló hölgyeket köszöntsék fel..
2010. márc. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

hm:)

Az mondjuk tényleg lehet,hogy akkor egyiket egyiknek,másikat másiknak adja.

Én is meglepődtem,hogy hozott virágot és csokit.Általában nem szoktunk ilyen ünnepeket tartani,mint Valentin-nap,Nő-nap,Gyerek-nap.Persze,szóban köszöntenek a közeli rokonok ilyenkor,de ennyi.

köszi a válaszokat!

2010. márc. 7. 17:42
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi ilyeneken ne idegsitsd magad bár az tényleg jó gy ilyen figyelmes vagy!

Apukád kap attól a lánytól a névnapjára egy csokit nem hiszem

2010. márc. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!