Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy változzak meg? (többi lent)

Hogy változzak meg? (többi lent)

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, napjaim úgy telnek, hogy szinte nem csinálok semmit.Reggel felkelek, megyek suliba, hazajövök, pihenek, gépezek, olvasok az interneten egy oldalt, tv-zek és kb ennyi.Egész életemben nem értem el semmit és még elég lusta is vagyok...Anyámmal is néha öeszeveszem, meg is szoktam néha sérteni, persze amit nagyon bánok.
2015. okt. 13. 20:13
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Sportolni nem nagyon van lehetőségem, csak foci meg futás, mert falun lakom, a futásra nincs nagy szükségem, foci meg nem annyira megyen:)) Igazából gyúrni szeretnék, de arra még ráérek.
2015. okt. 13. 20:47
 22/28 anonim ***** válasza:

"falun lakom"-Én is falun lakom,mégis eljártam edzeni.



"Igazából gyúrni szeretnék, de arra még ráérek."-Felejtsd el,ez nem neked való.

Az a baj,hogy mindenre van valami kifogásod és ezzel nyugtatod a lelkedet :)

2015. okt. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
2015. okt. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

Hali, foghatunk kezet! Szintén 18 éves lány vagyok.

A lustaság mellett meg semmi életkedvem sincs...

A barátommal távkapcsolatban vagyunk a munkája miatt, így olyan, mintha lenne párom,de mégse:))

Néha magányosnak érzem magam emiatt. Akkor a sulim is idegesít, egy csomó sz*arságot kérnek,amit az életben fel nem használok, mégis kell tömnöm vele az agyam,plusz mindjárt itt az érettségi is, amitől már előre félek, és ha ez még nem lenne elég, fogalmam sincs mire menjek tovább,amivel még el is érhetek valamit, mert amit én szeretnék csinálni azt húzhatom ki a listáról...így napok óta vacilálok mire menjek tovább. És ha még ez sem lenne elég, akkor az is idegesít,hogy nem tudom azt csinálni amit szeretnék, pl egy mozi innen 60 kmre van, edzőterem szintén, táncoktatás szintén, fotózni imádok, de egy jobb gépre amivel jutnék valamire egyszerűen nincs pénzem. És még ha ez sem lenne elég, akkor most ezek mellett még a sofőrsulira is tanulnom kell. De ha még ez sem lenne elég,akkor az mégjobban idegesít,hogy ezeket a dolgokat nem tudnám az anyanyelvemen csinálni, mert nem Magyarországon élek.

Hát 'csak'ennyi:)

Így én is, szintúgy mint te, hazajövök suliból, ahol amúgy halálra unom magam, és álmos vagyok, leülök a gép elé, végignézem a híreket,elgondolkodom azon,hogy mennyire határtalan az emberi hülyeség, aztán ha hazajön anyum ad valami dolgot,utána megint gép, és aztán tanulni kéne, de mostanában arra sincs semmi erőm így mindig másnapra marad. Hiába vagyok álmos,csak este későn fekszem le, és reggel megint kezdődhet ez az ördögi kör.

Igazából ezzel nem segítettem neked semmit, de jól esett leírni...és az is,hogy legalább nem én vagyok az egyedüli...:)

Azért szorítok,hogy megtudj változni:)

2015. okt. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Utolsó te is erdélyi vagy?:)
2015. okt. 14. 20:40
 26/28 anonim ***** válasza:

Igen!:D Csak nem, te is?:)

Hol laksz?

2015. okt. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Szatmárnèmeti, te?
2015. okt. 19. 14:12
 28/28 anonim válasza:
Vannak barátaid? ha nincsenek akko´ szerezzél magadnak járjatok ki, lógjatok, csajozzatok, élvezd az életet basszus amíg még lehet. Mindig tedd fel magadnak azt a kérdést, "mi van akkor ha a mai nap az utolsó napom?" és éld is úgy minthogyha az lenne az utólsó, és én nem nagyon hiszem hogy az utólsó napodon is csak otthon lazsálnál és gépeznél. szerintem elsó sorban szerezz barátokat skikkel jól elvagy. A tobbi meg jon magától :)
2016. jún. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!