Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változzak meg? Bővebben...

Hogyan változzak meg? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Felsorolok egy pár rossz tulajdonságot, amin nem nagyon tudok változtatni.

Önző vagyok. Pl. Ha valamit játszom a barátnőimmel, nem tudom elfogadni, hogy veszítek. A hátuk mögött sokszor mondom, hogy csalók, amikor ez nem igaz, ráadásul én is azt szoktam csinálni, amit ők. Következő: Irigy.

Az önzőség szerintem rosszabb, de ezen is változtatni szeretnék. pl.: Az egyik osztársamnak valami olyan kajája van, amit szeretek, akkor mindeig kérek, de nem mindig adnak, én meg ezen meg szoktam ˝sértődni˝. Persze, én sem mindig adok másoknak, akkor se, ha ő a legjobb barátom. van hogy az lb-mnek nem adok, mert más előbb kért, és nem akarom, hogy elfogyjon. Aztán. Sértődékeny vagyok.

Pl.: Valaki olyat feltételez rólam, ami TÉNYLEG nem igaz. Azon nagyon meg tudok sértődni. Ebbe a kategóriába tartozik az is, hogy SZINTE mindenen elsírom magam.Szerintem sajna sokat gépezem. :(

Hát, nagyjából ennyi, de azért jó tulajdonságaim is

vannak. :)

Előre is köszi a segítséget, és bocsi, mert kicsit hosszú lett. 11/L



2015. máj. 8. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
11 éves kislány vagy még elötted az élet annyit fosz még változni,hogy az elmondhatatlan.Pár év múlva jót fogsz mosolyogni ezeken az "óriási problémákon".
2015. máj. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

amikor van valami rossz szokásom, és beazonosítom, hogy én most azt fogom csinálni, akkor mindig arra gondolok, hogy jó, máskor nem fogom ezt csinálni, csak most az egyszer, most utoljára. és ilyenkor az motivál arra, hogy mégse csináljam, hogy oké, hogy csak most az egyszer, de ez az alkalom miben különbözik az összes többitől, ha most nem tudom megállni, máskor miért fogom tudni.


#1: oké, hogy pár év múlva jót fog mosolyogni ezeken a problémákon, de vedd észre, hogy neki most ezek a problémái, és jó irányba akar változni, és tök jó, hogy ezt most észreveszi, és nem 10 év múlva megy tönkre ezek miatt minden kapcsolata.

2015. máj. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
# 2 Pár csalódás majd és máris másképp fog vélekedni mindenről.Az élet a legjobb tanár én is megtanultam.Teljesen máshogy állok hozzá mindenhez mint ahogy tizenévesen tettem.Erre gondoltam.Kár ilyen dolgokon filózni és lelkizni 11 évesen,még nincs teljesen kiforott személyisége mert gyerek.Bárcsak én lehetnék újra 11 éves biztos nem töprengenék ilyen butaságokon.
2015. máj. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Kösszönöm szépen a válaszokat, megfogadom őket. :)
2015. máj. 11. 19:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!