Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok titokban ilyen...

Csak én vagyok titokban ilyen higéniátlan?

Figyelt kérdés
Előre kérlek titeket, ne nevessetek ki. Van hogy 3-4 napig nem mosok fogat, wc után nem nagyon szoktam kezet mosni, belepisilek a kádba amikor engedem le a vizet, túrom az orrom(néha meg is megeszem), a körmömmel szedem ki a fülzsírt a fülemből, nem borotválom magam alul, van amikor nem mosakodok meg csak fekszek a vízbe, ilyenek. Ez nem vicc. Külsőleg egyáltalán nem látszik rajtam a fogaim se rohadnak. Ez mennyire undorító?
2015. okt. 8. 21:53
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
52%
Wc-zés után én sem mosok kezet. Csak előtte - José Luis Torrente
2015. okt. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Sunshinedoll ***** válasza:

És még a feketékre meg arabokra mondják, hogy retkesek.

Ez iszonyatosan gáz.

Az, hogy nem borotválkozol, nem az igénytelenség jele, de az, hogy nem mosol fogat meg kezet, az már igen.

2015. okt. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
A legtöbbre még azt mondanám, hogy elmegy, de a fogmosásra és a kézmosásra a helyedben figyelnék, mert így tényleg nem valami higiénikus..
2015. okt. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!