Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A legtöbb fiú akit ismerek...

A legtöbb fiú akit ismerek szereti olvasni a Cosmopolitant meg titokban női sorozatokat néz. Ez miért van?

Figyelt kérdés

Persze úgy van a barátommal is hogy veszek egy Cosmo-t rögtön rácuppan h, olvasgassuk együtt vagy elkéri persze a szex részleg érdekli őket, de a divat részt is elolvassa :D

de nemcsak ő hanem az összes fiú akit kb ismerek :D

vagy például egy csomószór kiderül h egy fiú tök jól tudja h egy csajos sorozatban mik történnek... persze "csak mert a nővérem nézi" stb

Ez olyan vicces :) van olyan fiú itt aki ilyen? Miért titkolják h érdekli őket?


2014. febr. 1. 12:37
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Mert így beleláthatunk a női lélekbe valamaennyire és hasznosíthatjuk a tudást
2014. febr. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Sok búzát ismerhetsz...
2014. febr. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Még életemben nem fogtam Cosmo-t. Vannak abba dögös modellek fehérneműkben? Mert lehet csak azokat nézi. :)

Egyébként mi számodra egy női sorozat?

2014. febr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ismerek ilyen férfiakat. Sőt a Cosmopolitan-be nő létemre én is csak akkor olvasok bele, ha szeretnék egy jót röhögni, annyira gáz, béna.
2014. febr. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
cosmot ne mszoktam olvasni, de van hogy női sorozatokat nézek, és én is pont azt szoktam mondani h a nővérem nézi :D amúgy a sorozatok közül van néhány értelmes is, de nem vállaljuk fel, mert a legtöbb az tényleg egy hülyeség, és inkább letagadjuk
2014. febr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Singularity: vannak igen :D de elolvassák a szöveget is

csajos sorozatok: született feleségek, szex és new york, gossip girl (mondjuk olyan fiút nem ismerek aki ezt "meg bírja nézni", inkább az előző kettőt szokták tudni...), pretty little liars stbstbstb

2014. febr. 1. 12:58
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem elég sok ratyi ismerősöd van. Amikor én párszor olvastam ilyen csajos lükeséget, az csak azért volt, hogy az adott csajjal bohóckodjak egy kicsit. El nem tudom képzelni, hogy van olyan férfi vagy fiú aki csaj társaság nélkül a kezébe venne egy ilyen szutykot.
2014. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
"Érdekes" fiú ismerőseid vannak...
2014. febr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Új páwa képző módszer :D
2014. febr. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!