Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok titokban ilyen...

Csak én vagyok titokban ilyen higéniátlan?

Figyelt kérdés
Előre kérlek titeket, ne nevessetek ki. Van hogy 3-4 napig nem mosok fogat, wc után nem nagyon szoktam kezet mosni, belepisilek a kádba amikor engedem le a vizet, túrom az orrom(néha meg is megeszem), a körmömmel szedem ki a fülzsírt a fülemből, nem borotválom magam alul, van amikor nem mosakodok meg csak fekszek a vízbe, ilyenek. Ez nem vicc. Külsőleg egyáltalán nem látszik rajtam a fogaim se rohadnak. Ez mennyire undorító?
2015. okt. 8. 21:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Undorító nagyon.
2015. okt. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
79%

Ez elég undoritó :ss Hogy van gusztusod szaros meg hugyos kézzel enni pl?

Egyébként lehet, hogy a külsődön nem látszik meg az igénytelenséged, de a szagodon biztos érződik.

2015. okt. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Hát szerintem elég gáz. Fogat mosni minden nap szoktam, legalább kétszer, de nem is tudom hogy lehet anélkül meglenni. Mármint én sokszor kifejezetten kívánni szoktam, hogy moshassak fogat.

Wc után is mindig mosok kezet, bár előfordul néha, hogy csak sima vízzel és szappant nem használok.


Mondjuk túrni az orrom én is szoktam néha, mert van bent olyan, amit máshogy nem lehet kiszedni (de megenni soha nem szoktam), illetve zuhanyzás előtt is szoktam néha pisilni.

2015. okt. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Hát ez elég gyenge trollkodás.

Menjél szépen aludni, reggel iskola.

2015. okt. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
53%
Hát én ebbe elég érdekes vagyok. Mert valamiben nagyon higénikus vagyok, valamiben egyáltalán nem, pl. kézmosás az alap nálam wc-zés után, illetve fogmosással úgy vagyok, hogy majdnem minden étkezés után szoktam(ha otthon vagyok). A borotválkozással kapcsolatban már sokkal lustább vagyok, az arcomat kb. hetente vagy 2 hetente szoktam, a hónaljamnál meg alul viszont van hogy csak félévente szedem le, az orromat meg a fülemet én is túrom ha senki sem látja, de megenni nem bírnám. A mosakodással úgy vagyok, hogy nem szoktam minden nap, mivel nem minden nap megyek el otthonról, de azelőtt mindig lemosakodok mielőtt elmegyek otthonról.
2015. okt. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Miért lenne ez trollkodás? Van amit még le se írtam... És nincs szagom,koszos se vagyok. Normálisan nézek ki, senki nem gondolná ezeket rólam.
2015. okt. 8. 22:47
 17/23 anonim ***** válasza:
akkor majd várom a barátnőd/barátod reakcióját :D azt is írd le :D
2015. okt. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Undorító. Én a fogmosást, WC utáni kézmosást sosem tudnám kihagyni. Legyen akár férfi, akár nő az illető. aki ilyen alapvető dolgokra nem képes pár percet rászánni, az valószínűleg az élet többi részén is ilyen hanyag.
2015. okt. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

a munkahelyi wc nálunk nem koedukált,és elsőre eléggé megdöbbentem,hogy kb az emberek 10%a ha kezet mos wc után,a csinos csajok sem mosnak kezet meg semmi.

mivel a retyóban pisálás közben hallom,hogy kijönnek a másik wc-ből és már hagyják is el a helységet kézmosás nélkül.

úgyhogy a reggeli kézfogások után azonnal folyékony szappannal törlöm a kezeim.

a wc kilincset csak zsebkendővel fogom meg,mert undorító az emberek többsége ebből a szempontból,vagyis belőled van több.

2015. okt. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

És, ha te is tudod, hogy gáz, akkor miért nem teszel ellene?

Csak nem lenne olyan megerőltető...

2015. okt. 9. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!