Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak én vagyok titokban ilyen...

Csak én vagyok titokban ilyen higéniátlan?

Figyelt kérdés
Előre kérlek titeket, ne nevessetek ki. Van hogy 3-4 napig nem mosok fogat, wc után nem nagyon szoktam kezet mosni, belepisilek a kádba amikor engedem le a vizet, túrom az orrom(néha meg is megeszem), a körmömmel szedem ki a fülzsírt a fülemből, nem borotválom magam alul, van amikor nem mosakodok meg csak fekszek a vízbe, ilyenek. Ez nem vicc. Külsőleg egyáltalán nem látszik rajtam a fogaim se rohadnak. Ez mennyire undorító?
2015. okt. 8. 21:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
25%
Fúj. Hát eléggé.. Főleg, ha lány vagy.
2015. okt. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Mert pasiknak szabad undorítónak lenni? Jó tudni...

Ezt még olvasni is rossz volt Kérdező! :-$

2015. okt. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem a mai morálban, ha egy fiú NÉHA (ez azt jelenti, hogy nem ezt csinálja óránként 3x), akkor az jobb, mintha egy lány/ nő csinálná...
2015. okt. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
50%
K A M U !!!
2015. okt. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként írom, hogy NEM! Egy férfi se legyen igénytelen és undorító. Nincs különbség. Jó, hogy nem azt írod, hogy mi igénytelenebbek lehetünk, tőlünk nem lehet elvárni mert valami alacsonyabbrendű lények vagyunk.
2015. okt. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Elég durva, de sok ilyen embert tudok. Legalább a kezed mosd meg, mielőtt megfogod a kilincset.
2015. okt. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%

Lol, harmadik, amúgy is hogy lehetne óránként 3x 3-4 napig nem mosni fogat, óránként 3x wc-re menni, óránként 3x belepisilni a kádba tusoláskor, óránként 3x nem borotválkozni, óránként 3x nem mosakodni? :DDD

A felsoroltak közül maximum fülzsírt és orrot túrni lehet óránként 3x.


Amúgy igen, ezek nagyon undorító dolgok. Az, hogy nem borotválod magad alul néha, az rendben van, mert ez a te dolgod, senki másra nem tartozik, meg talán még a fülpiszkálás elmegy, de a többinek a gondolatától is hányinger kerülget.

De majd ha elkapsz valami csodálatos betegséged, miután úgy eszel, hogy seggtörlés után nem mostad meg a kezed, akkor kétszer is meg fogod gondolni, hogy megmosd-e a kezed.

Az meg, hogy a fogaid kívülről szépek nem jelent semmit. Lehet a hátsó felük tiszta fekete, vagy belülről rohadnak.

2015. okt. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
30%
Azért a cicakakit inkább ne edd meg, nem valami egészséges! Láttam már lányt aki nem fürdött, de a fogát mosta rendesen. Az mondta: –Fürdés? Hát az meg minek? :-)
2015. okt. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
40%
Ha tudnád, hogy hány ember tesz így, csak nem írja ki a GYK-ra :))
2015. okt. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
25%
nagydolog után mindig kezet mosok, más esetben néha nem; a zuhany alatt előfordul hogy pisilnem kell olyankor már nem szállok ki, fürdeni minden nap szoktam de hétvégente amikor nem leszek koszos előfordul hogy csak reggel kerül fürdésre sor. a többi elő szokott fordulni, de azért nem 24/7 gyakorisággal.
2015. okt. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!