Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi ez a logika?

Mi ez a logika?

Figyelt kérdés
Egy sráccal nemrég jöttem össze és ma felmerült bennem a kérdés,hogy miért nem mutat be a barátainak.Erre azt mondta :"Nekem nincsenek barátaim,csak közelebbi ismerőseim akik MÉG nem szúrtak hátba,de ami késik nem múlik."
2015. okt. 5. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Valahol érthető, ritka nagy szerencse kell hozzá, hogy az ember igaz barátra leljen. Nekem sincsenek barátaim. Az eddigi csajaimat ez egyáltalán nem zavarta, sőt külön örültek neki, hogy így több időt szánok rájuk.
2015. okt. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elgondolkodtató...Felmerült bennem, hogy akkor téged minek néz: a barátnőjének, vagy egy lánynak, akivel együtt lóg, még nem cs.szte át a fejét, de ami késik, nem múlik?
2015. okt. 5. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem inkabb az jut eszembe, hogy a havaerjait nem tartja erdemesnek arra,hogy bemutasson,ovatos. Negkehet nincs olyannyira tuljoban veluk. Csalodasok utan ez nem fura
2015. okt. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én úgy látom, hogy az emberek általában túl sokat akarnak elvárni a barátaiktól, és túl hamar mondják valakire, hogy ő a barátjuk, pedig még inkább csak a "haver" státuszban van. A havertól az ember nem vár el sokat, csupán, hogy jól szórakozzanak, a baráttól pedig minél jobb annál többet. Én ilyen szempontból szerencsésnek mondhatom magam (ezek szerint) mert van egy igaz barátom, akire mindig minden körülmények között számíthatok, és 3-4 másik is, akikre szintén számíthatok, és biztosan tudom, hogy soha nem szúrnának hátba. Szerintem ez az egész csupán azon múlik mennyire látja át az ember mások helyzetét. Ha baj van és nem segítenek, akkor is el kell gondolkodni azon, hogy miért nem, mert lehet, hogy azért nem, mert lehet őt is baj érte, és most nem tud.
2015. okt. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megkeseredett, paranoiás, nem áll távol tőle a hamisság.

Jobb az ilyennel nem összejönni, de nektek minden jót kívánok.

Ha viszont észreveszed, hogy benned se bízik meg és nem vállal fel mások előtt, akkor komolyan gondolkozz el a szakításon.

2015. okt. 6. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van, aki meg csak rosszakarói niatt óvakodik...ezért nem összejönni valakivel? Valakinek vagy rosz tapasztalata volt vagy tipikusan fél au emberektől, ahelyett,hogy megértené őket.
2015. okt. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!