Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az oka annak, hogy nem...

Mi az oka annak, hogy nem vagyok magabiztos?

Figyelt kérdés
Szép, fiatal hölgynek tartanak/mondanak,én mégsem vagyok magabiztos. Nem nagyon van bátorságom leszólítani egy évfolyamtársamat, aki egy jóképű fiatalember, annak ellenére, hogy megakadt egymáson a tekintetünk, egymásra mosolyogtunk,nem egyszer. A múlt nap egy előadás után már azt hittem le fog szólítani, a hátamnál állt. Nem tudtam, s azóta se értem, hogy nem fért el a székemtől vagy tényleg le akart-e szólítani.

2015. okt. 2. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:

lányok tényleg szándékoznak ilyet tenni?


egyébként ez általában srácoknak a dolga, te csak annyit tehetsz, hogy egyételművé teszed számára, és nem kell gondolkonia rajta, hogy most tényleg bejön e neked vagy sem

2015. okt. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az hogy bizonytalan vagy!

És egy olyan balf ék pasira vetettél szemet, aki oda sem mer menni hozzád és beszélni veled!

Biztosan szép vagy! És előbb utóbb jön az is aki mer majd szólni!

Hogy Szia Ákos vagyok, és meghívnálak egy kávéra!

2015. okt. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nem tudom, hogy mennyire balfék-e vagy sem, rajtam kívül jó sok lánnyal beszél.


Biztos eljön majd ez a bizonyos "Ákos". hahaha

2015. okt. 2. 22:54
 4/5 anonim válasza:
Szerintem, már maga a kérdés feltevés követketében rájöhettél volna, hogy mi az oka :D Nekem azt mondták, hogy ne szerepeljen a gondolataimba a tagadó szó :D
2015. okt. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Továbbra sem szólított meg, viszont bejelölt facebookon...igazán érdekes.
2015. okt. 8. 20:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!