Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pszichológushoz kellene...

YumeNyau~ kérdése:

Pszichológushoz kellene fordulnom?

Figyelt kérdés

Ma az iskolában matek tanszobán maradtam,és mondhatni elég jó kedvem volt mert nem bírtam abbahagyni a nevetést, de aztán meg elkezdtem sírni azután hogy a tanárnő megkérdezte hogy: "nem szoktak-e elbeszélgetni velem a szüleim otthon,, én meg azt válaszoltam, hogy a szüleim nincsenek otthon... ami nem teljesen igaz mert anyukám már otthon van mire hazaérek.. szóval magam sem tudom, miért válaszoltam ezt, és azt sem mondanám normálisnak, hogy egyik percben nevetek, a másikban meg sírok.. de nem ez az egyetlen hülyeségem, mert van amikor pozitív gondolataim vannak az emberekről, és szívesen odamegyek másokhoz az iskolában hallgatni, hogy miről beszélgetnek, bekapcsolódni nem igazán tudok, mert félek, hogy nem tudom jól kifejezni magam.. az is megesik, hogy kicsit ellazulok de akkor meg mások idegeire megyek..ha anyukámmal beszélgetek akkor látszik rajta, hogy fárasztó neki. tőle is elfordultam már többször is, és apukámtól is aminek a következménye az volt hogy sírtam a magánytól.. nem tudom megérteni magamat, ezért kíváncsi vagyok a véleményetekre, és bocsánat , hogy egy egész regényt írtam nektek. :D előre is nagyon szépen köszönöm a válaszokat


15/L



2015. okt. 1. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen.

lehetőleg minél előbb, amíg nagyobb baj nem lesz.

2015. okt. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért ez még nem olyan kiugró dolog, a serdülők elég nagy hányada átél ilyesmiket, anélkül hogy bármi pszichés baja lenne. Viszont ha úgy érzed, szívesen beszélgetnél valakivel, szeretnél megnyugodni illetve egy-két dolgot tisztázni magadban, nyugodtan fordulj pszichológushoz. Ha van az iskoládban, akkor először őt keresd fel, mert ingyenes :)
2015. okt. 2. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, van a sulimban pszichológus és az egyik barátnőm is jár hozzá. :D Szívesen beszélgetnék róla valakinek, szóval lehet hogy az lesz a legjobb megoldás, hogy én is meglátogatom.. Hálásan köszönöm a válaszokat! :)
2015. okt. 2. 10:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!