Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha ezt csinálná veletek...

Ha ezt csinálná veletek valaki, aki nem tud lekopni, őszinték lennétek?

Figyelt kérdés
Ha lenne egy srác vagy egy lány (attól függ ugye, ki a válaszoló, de barátságról van szó), aki rendszeresen keresi veletek a kapcsolatot: ír nektek, személyesen odajön gyakran stb., próbál mindenféle programban benne lenni, és ti szeretnétek lerázni (kibújtok alóla stb.), akkor ha ez az illető odajönne hozzátok, hogy "figyelj, úgy érzem, kerülsz, kérlek mondd meg, ha zavarlak, akkor leszállok rólad, de nem küldesz egyértelmű jeleket", akkor őszinték lennétek vele, és megmondanátok, hogy zavar titeket, vagy továbbra is csak hárítanátok? Kort nemet is írjatok, legyetek szívesek.
2015. szept. 17. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ ha bírom akkor nem küldöm el (bár nem tudom akkor miért kerülném ki) ha meg nem akkor (ha van bennem emberség) nem mondom a pofájába h jah idegesítesz akadj már le rólam. De nem tudom milyen kapcsolatról van szó ezért csak ilyen választ adhatok. Lány-fiú barátság-e mióta tart stb. még kéne infónak
2015. szept. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék jobban pontosítani. Nem is feltétlenül azt, hogy "utállak, takarodj", csak hogy kicsit álljak le, vagy valami, de azért bír. Van valaki, aki személyesen mindig kedves velem, de virtuálisan nem az. De személyesen is csak ha véletlenül összefutunk, nem olyan baromi nagy barátság, hogy sok mindent csinálnánk együtt.
2015. szept. 17. 20:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha rákérdez akkor megmondom amit gondolok ha nem akkor nem. De ez én vagyok nem pedig ő. Ez csak egy lehetőség a sok közül. Próbálj meg beszélni vele és ha nem megy esetleg bunkó leráz stb. kérdez rá amire akarsz de ne engedd h kibújjon a válasz alól. Ha mégis ezt teszi ne erőltesd inkább hagyd úgyse olyan hú de fontos ember neked a leírtak alapján.
2015. szept. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt nem mondtam, hogy nem fontos. Illetve hát örültem volna, ha jobban összebarátkozunk.
2015. szept. 17. 20:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!