Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok más a tükörben?

Miért vagyok más a tükörben?

Figyelt kérdés

Amikor tükörbe nézek, néha egy-egy napon szépnek látom magam. És ezt mindenféle beképzeltség illetve egótúltengés nélkül mondom. Nem ez a típus vagyok, inkább az ellenkezője...:)

De mikor szeretnék képet csinálni magamról, valahogy sosem vagyok megelégedve az eredménnyel. Nem látom szépnek magam. Főleg, mikor más készít rólam képet, azok egyszerűen borzalmasak. Valahogy más vagyok azokon a képeken. Nem olyan, mint a tükörben. Miért van ez?

Mit tehetnék?



2015. szept. 11. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

1. nem mindenki fotogén

2. minden tükör mást mutat szinte

2015. szept. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Velem is ugyanez van :/


A 'kedvencem', amikor mosolygok, szépen, es a képen olyan, mintha épp készülnek mosolyogni :D

2015. szept. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2.

Akkor te jól jártál, én ha képeken mosolyogni próbálok, úgy nézek ki, mint egy szociopata, aki most ölt meg valakit. :D

2015. szept. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Quasar07 ***** válasza:
Mert forditva tukrozodsz es valojaban felcsereli az oldalaid. Mindenki jobban nez ki pwdig tukorbeb nint a valosagban.
2015. szept. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Tukorben nezel ki jobbanm jezus...akkor tuti csunya vagyok...faca...
2015. szept. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A 2 nalam is különbözik.

A legtöbb embernek többe-kevesbe elter a jobb es bal arcfele, es akkor mindez forditva tükrözödik. Akinek jobban elter (ök a hütlenebbek allitolag!), az a fenykepen teljesen mas arcvonasokat lat, mint amiket megszokott a tükörben.

Sztem meg az is befolyasolja, h azert nezünk a tükörbe, mert szepnek akarjuk magunkat latni, igy automatikusan az arcvonasainkat is ehhez alakitjuk. Ha mas fenykepez, nem latod magad, nem tudod pl. hol kell nem tovabb mosolyogni, h tökeletes legyen az a Mona Lizas mosoly... ;)

2015. szept. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
78%
En masokat is fotozok,es eszreveszem,hogy masokakepen, nem csak ok. Fenykep mas, mint tukor. Mas feny, mas mukodes.
2015. szept. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fényképen síkban látod magad tükörben meg "térben" még ha a tükör felülete sík is,de kijönnek a mélységek távolságok,jobban mint egy papírlapon vagy monitoron.
2015. szept. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg azt mondja meg valaki hozzaertö, h milyennek latnak masok? Mint a foton vagy mint a tükörben?
2015. szept. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyrészt a 09-11 21:25 válaszolónak is igaza van, másrészt meg a fénykép egy pillanatot ragad csak ki, és lehet abban a pillanatban nem a legelőnyösebb arcod mutattad. Meg abban is lehet valami, hogy a tükör fordítva mutat. Az viszont hülyeség, hogy a tükör térbeli, a kép meg sík... Ebben a kép és a tükör nem különböznek. Ha csak nem gömbtükörről van szó vagy teleobjektívről vagy ilyesmi.
2015. szept. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!