Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért idegesített fel ennyire?

Miért idegesített fel ennyire?

Figyelt kérdés

Idén fizikából, nem saját, hanem könyvtári könyveket kaptunk. Itthon vettem észre, hogy a könyvben lévő, már a szerkesztők által kiemelt félkövér betűk grafit ceruzával alá vannak húzva, de csak azok, amik eredetileg is félkövérek. Na ezen teljesen kiakadtam, azonnal a tolltartómhoz nyúltam és észnélkül radírozni keztem. Alapból viszonylag nyugodt természetű vagyok, de ez nagyon kiborított. Minek aláhúzni, amikor ki van emelve?? Miért grafittal, az nem látszik semennyire??! Szerintem ez a világ legundorítóbb dolgai közé tartozik. Nem cssak az lehet lényeg ami már félkövér. Nem biztos, hogy minden félkövér lényeges. Az ember nem tanul a világon semmit, hogyha csak annyit csinál, hogy aláhúzza a vastag betűket mint valami gép. Szerintem ez iszonyúan visszataszító.


De nem értem, miért akaszt ki engem ennyire? Miért nem hagy hidegen, "hiszen csak alá van húzva"? Nektek vannak hasonló hülyeségeitek?

13/L



2015. szept. 3. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy neki egyfajta megerősítésként hasznos volt. Hogy ő is belenyúlt, alkotott.


Nagy magyar ingyenes oktatás, aztán veheted a könyveket vagy kölcsönözheted és nem használhatod semennyire, épp hogy ránézhetsz.

2015. szept. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem vagy kicsit kényszeres?

Felírnék neked napi 3x1 leszarom tablettát, az biztos. :)

2015. szept. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Tom Benko ***** válasza:
Engem is ki tud akasztani, ha egy könyvet összebarmol valami birka.
2015. szept. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
örülj, hogy csak ennyi bajod, és nem más akaszt ki, hanem ez.
2015. szept. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Úr isten! Ez komoly?! Ilyen hülyeségen akadsz ki?!
2015. szept. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!