Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leoltottam egy gyereket...

Leoltottam egy gyereket neten, mert már nagyon idegesített erre ezt írta? Mit akart mondani ezzel?

Figyelt kérdés
Leoltottam egy gyereket neten, aki nyomult, és most olyat írt, hogy "Ha ezeket, amiket nekem mondtál, a valóságban tetted volna (de úgysem merted volna, mert te csak a kis pihe-puha komfortzónádból vagy képes ilyen moslékot kihányni magadból, egyáltalán mi ez a stílus?? Ezt a lecsúszott prolik, és útszéli rbancok szokták kiköpni magukból), akkor garantálom, garantálom, hogy te lettél volna az, aki bőgve rohan haza!"? Meg akart verni vagy mi???
2015. máj. 7. 16:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Én lány vagyok, amúgy.
2015. máj. 7. 16:56
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
AZT jelenti hogy csak a net mogul van merszed jartatni a pofad
2015. máj. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Úgy gondolja hogy megérdemeltél volna egy nagy pofont.
2015. máj. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Fordított pszichológia. :D

Ezt róla is ugyan úgy el lehetne mondani.

2015. máj. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

Kemény vagy :D


el tudlak képzelni :D Hosszú fekete haj, szolis bőr, plázaribi designe, műszempilla és műkörmök, gagyi rózsaszín és fuksz keveréke.

2015. máj. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#4 a fordított pszichológia nem ezt jelenti :/ olyan kellemetlen ilyen szövegkörnyezetben látni
2015. máj. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%
#5 ezt a srác írta neki, te kövér disznó
2015. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Ez mit keres az "ismerkedés topicban"?
2015. máj. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 opened paradise ***** válasza:
0%

Szánalmas,amikor valaki nem tudja felemelt fejjel kezelni a visszautasítást.

Még mielőtt bárki is belekötne:

Az oltogatást persze nem kell tűrni,de gondolom nem ezzel kezdte a kérdeze.


Nem feltétlenül verésre célozhatott. Én is tudom magamról,hogy ezt el tudnám érni az emberek többségénél szavakkal.

2015. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

#6

A fordított pszichológiát úgy értettem, hogy azt mondta, ami róla is elmondható lenne. Áthárította a másikra azt ami lehet, hogy az ő gondolata. Vagyis hogy ő se merne pofázna személyesen.

De amúgy igazad van, mert így belegondolva, elég szarul használtam. Mindenkitől bocsánat akinek ez szúrja aszemét.

2015. máj. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!