Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Leoltottam egy gyereket...

Leoltottam egy gyereket neten, mert már nagyon idegesített erre ezt írta? Mit akart mondani ezzel?

Figyelt kérdés
Leoltottam egy gyereket neten, aki nyomult, és most olyat írt, hogy "Ha ezeket, amiket nekem mondtál, a valóságban tetted volna (de úgysem merted volna, mert te csak a kis pihe-puha komfortzónádból vagy képes ilyen moslékot kihányni magadból, egyáltalán mi ez a stílus?? Ezt a lecsúszott prolik, és útszéli rbancok szokták kiköpni magukból), akkor garantálom, garantálom, hogy te lettél volna az, aki bőgve rohan haza!"? Meg akart verni vagy mi???
2015. máj. 7. 16:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

#7


Attól még ő is nagyon "kemény". Így indítani hogy "leolttam egy gyereket neten" (fákje de menő vagyok)

2015. máj. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!