Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Titeket nem idegesitett fel a...

Titeket nem idegesitett fel a walking dead 5. evad zaro?

Figyelt kérdés
Hogy tudtak ilyen unalmas szarra meg csinalni az egesz evadot?azokkal a kannibalokkal miertelme volt?es ezt a negert akit az elao reszbe raktak mert csak 15resz mulva raktakbe ujra?

2015. márc. 30. 23:00
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Unalmas? Szerintem nagyon jó évad volt. Az évadzáró felidegesített, de csak azért, mert sok érdekes szál fut, és októberig nem fogok megtudni semmit.
2015. márc. 31. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Jó volt ez az évad főleg az 1. rész :D.

de ez az évadzáró... szerintem is rossz volt...

Még a fél évadzáró is izgalmasabb volt.

Jól mondja az #1-es is. Nehéz lesz kivárni az októbert... :D

2015. márc. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%
Hagyd abba az isten szerelmére. Senki sem kötelez hogy nézd. Marha sok embernek tetszett és az olyan fanyalgók miatt mint te akik csak a gyilkolászásra vágynak nem fogják megváltoztatni. Ez az évad is nagyon jó volt és az évadzáró is ( amivel csak az volt a bajom hogy nem volt annyira izgalmas mint aminek beharangozták). Tudom hogy rögtön le fogsz pontozni de már nagyon elegem van az ilyen megnyilvánulásokból.
2015. márc. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nekem eddig a 3. tetszett a legjobban
2015. márc. 31. 17:08
 5/12 anonim ***** válasza:
34%

"Hagyd abba az isten szerelmére. Senki sem kötelez hogy nézd"

Senki sem kötelez, hogy elolvasd ezeket a kérdéseket...

Olyan ostoba kommentek ezek, hogy nem igaz.

2015. ápr. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
19%
Nem az az ostoba aki végigszenved 16 részt aztán panaszkodik. Nekem ha nem tetszik valami nem nézem ilyen egyszerű. Még ha előtte szerettem akkor sem folytatom ha szerintem idézem ,,unalmas szar" az egész évad. ,,Senki sem kötelez, hogy elolvasd ezeket a kérdéseket..." A kettő marhára nem ugyanaz de mindegy. Egy kérdés elolvasása pár másodpercet vesz el az életetből míg egy szar rész 40 percet. A kommented a tipikus bagoly mondja verébnek,hogy nagyfejű kategória mert csak úgy süt belőle az ostobaság. Felőlem lepontozhatsz megint ha ez ad neked örömöt,el se kell olvasnod de a véleményem nem fog változni.
2015. ápr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 kitti9012 ***** válasza:
Szerintem meg rohadtul felesleges ezen vitázni. Mindenkinek más jön be. El kéne már fogadni más emberek véleményét.Persze csak akkor ha normálisan fejezi ki magát ( jelenleg persze az unalmas szar nem ez. simán le lehetett volna írni azt is hogy: nekem nem tetszett mert mást vártam. Olyan nehéz így megnyilvánulni?) Na mindegy nem foglalkozom ezzel többet.
2015. ápr. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nekem sem te ostoba nem azt mondtam hogy vegig szenvedtem ha nem azt h unalmas lett
2015. ápr. 1. 20:40
 9/12 anonim ***** válasza:
44%

Nekem az évad eleje és vége tetszett nagyon. Az évadnyitó 10/10 volt, aztán süllyedt az egész, míg végül az utolsó 4-5 részben végre történt valami. Alexandria nagyon tetszik, az egész ötlet, meg az, hogy társadalomba próbál beilleszkedni a csapat.

Morgan érkezése annyit jelent, hogy érzékelteti a nézőkkel, Rick mennyit változott.

A kannibálok azért kellettek, hogy több legyen benne az akciójelenet.

Összességében nem lett erős évad, a közepe miatt.

2015. ápr. 1. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
19%
Ha valamit unalmas szarnak tart az ember akkor általában végigszenvedi.-.- Gondolkodjál már néha napján...
2015. ápr. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!