Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyen ember nem fél hogy...

Az ilyen ember nem fél hogy meghal, vagy nincs vesztenivalója?

Figyelt kérdés
Van a városunkban egy ember akinek a pénze abból származik,hogy lányokat futtat külföldön,csak valami nagyon le van fizetve,mivel ezt a tevékenységét már legalább 10 éve zavartalanul űzheti.Tegnap jöttem hazafele és városon kívüli úton jövögettem 110 el,hogy azért haladjak,de ne is legyen gyors és ilyen tempóval úgy elment mellettem az audijával mintha csak álltam volna.Nem tudom felbecsülni a sebességét,de szerintem 200 al menegetett.Valami 2-3 éves A8 asa van.Az ilyen ember nem fél a haláltól?Lehet akármilyen jó pilóta,ha előzés közben az előtte haladó rosszul méri fel a sebességét és még kihajt egy kicsit,hogy kikerüljön valami gödröt akkor ott vége is a dalnak.Azon az elven vannak,hogy holnap lehet rájuk rúgják az ajtót és nincs vesztenivalójuk?
2015. aug. 29. 17:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Pont nem érdekli. Van az a pénzmennyiség ami felett azt érzi az ember hogy neki mindent lehet. Ezek az emberkék általában ritkán élik meg az öregkort,de addig intenzíven kiélvezik az életet.
2015. aug. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!