Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mitől érzed magad boldognak?

Te mitől érzed magad boldognak?

Figyelt kérdés
Pénz, gyerek, társ, ... ?

2015. aug. 21. 20:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert sikerült legyőznöm a szomorúságot. Azért, amiért rendet tettem magamban. Ezért, ezért most boldognak érzem magam. Persze, van sok más kisebb-nagyobb dolog amitől boldognak érzem magam. Pia, barátok, egyedüllét, család..
2015. aug. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
pénz,befolyás,dugás,gyerek.
2015. aug. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
hatalom
2015. aug. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vagyok a legboldogabb, amikor szeretek és viszont. Amikor meg tudok nyílni bizonyos embereknek és tudok bízni az emberekben, ha ez viszonozva van, még jobban örülök. Egyszóval boldog vagyok, ha jók az emberi kapcsolataim. Legyen szerelem, barátság, család. Talán ettől vagyok a legboldogabb az apró örömök mellett.
2015. aug. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%

Úgy olvastam,hogy : "Te mitől érzed magad bolondnak?"

Amúgy hogyha szép lenne a hajam,én már boldog féle lennék..nem ilyen szar göndör lenne,hanem egyenes és vágathatnék oldalfrufrut,jobban is állnak ba..ssza meg.

2015. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokszor egy mosoly is elég ahhoz,hogy boldog legyek.Szeretek a családommal lenni, az ő társaságukban jól érzem magam,jókat beszélgetünk.Ha valaki pl.vicces dolgot mondd egyből felvidulok.Most akkor lennék a legboldogabb ha újra láthatnék egy fiút akivel már néhány hónapja nem találkoztam,remélem összefutok majd vele suli időben.☺14/L
2015. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

*és viszont szeretnek

4-es vagyok. Elrontottam, bocsi.

2015. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Ha tehetnék valamit, hogy jobb legyen a világ. Ha tehetnék valamit, amivel fentmaradna a nevem, ha nem csak egy lennék a sokból. Ha különlegesnek érezhetném magam. Ha úgy érezném, nem hiábavaló a létezésem, hogy fontos vagyok valakinek, hogy szeretnek. Ha kisírhatnék magamból mindent, ha megérhetném, elfogadhatnám a múltamat. Ha szenvedni látnám azokat, akik miatt eddig szenvednem kellett. Talán boldog lennék.
2015. aug. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én soha nem vagyok boldog,sajnos azt hirböl sem ismerem.
2015. aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Hosszú évek magánya/rossz választásai után végre találtam egy olyan férfit akivel nagyon boldog vagyok és veszekedések, féltékenykedések sincsenek. Van egy egész tűrhető fix munkahelyem, kijövök a fizetésemből és minden hónapban marad annyi plusz, hogy elmenjünk valahová 2-3 napra, vagy ételkülönlegességeket kóstolhassunk meg.

A munkámban nehéz sorsú embereknek segítek, szóval kicsit talán jobbá teszem a világot azzal, hogy nem rideg elutasítást kapnak tőlem, mint az emberek 99%-ától, hanem valakit, akihez fordulhatnak és aki segít ha tud.

Én ezektől a dolgoktól érzem magam boldognak.

2015. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!