Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Szerintetek mi a boldogság?...

Szerintetek mi a boldogság? Illetve te mitől érzed magad boldognak?

Figyelt kérdés

2013. márc. 25. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól hogy nincsenek problémáim, és azt csinálom amit szeretek.
2013. márc. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha arra gondolok amim van, és nem arra mim nincsen
2013. márc. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinek más, és idővel változó.

Fura, hogy sokan azzal azonosítják a boldogságot, hogy "nincsenek problémáim".

Vagy amikor azt mondja valaki,hogy "azért vagyok jó ember, mert nem ártok másoknak, nem bántok mást".


Az is lehet boldogság, ha vannak problémáim, de meg tudom oldani őket úgy, hogy közben többet tudok meg, illetve tanulok valamit magamról, és egy adott szituációt jobban tudok kezelni. Rájövök, mi a megoldás.

De ez egy szubjektív példa.


A boldogság, az én esetemben, mikor sikerül elérni egy olyan állapotot, ahol harmóniában érzem magam magammal a világban.

2013. márc. 27. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Számomra az a boldogság ha a barátaimmal lehetek vagy a családommal , illetve az is boldogsággal tölt el , ha valamit sikeresen megoldok . Az is boldoggá tesz ha a hobbimnak élhetek és azt csinálhatom amit szeretek .
2013. márc. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!