Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha előfordul, hogy nem köszönö...

Ha előfordul, hogy nem köszönök az csak azért van, mivel idegesít a tény, hogy lehet nem köszönnek vissza, ezzel ti is így vagytok?

Figyelt kérdés
Tehát alapjáraton mindenkinek köszönök..de pl ha bemegyek egy helységbe ahol bunkó kinézetű emberek vannak, akkor nem köszönök, mert idegesítő lenne leülni küzéjük abban a tudatban, hogy én köszöntem ők meg nem viszonozták

2015. aug. 21. 08:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, én is ilyen vagyok. Sőt, ha valakiről tudom, hogy előzőleg nem köszönt, akkor többet én sem köszönök neki.
2015. aug. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

oylan nem szokott lenni hogy nem köszönnek vissza, még ha tévedésből valaki idegennek köszönök az is viszonozza.


Olyanoknak nem tudom hogy köszönjek-e aki mondjuk ismerős ismerőse régen beszéltem vele akkor is csak pár szót, és úgy vagyok vele hogy lehet nem is emlékszik rám.

2015. aug. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, ezzel én is így vagyok. Velem ilyen előfordult, pl. hogy a nagymenő Mr. Tökéletes volt osztálytársam nem fogadta a köszönésem, vagy pl. orvosi rendelőbe belépve nem köszöntek vissza. Azóta van hogy nem köszönök ismerősnek, ha tudom hogy nem lesz viszonozva, és ha ő sem köszön, hát fene egye.
2015. aug. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokszor van, hogy köszönök jó hangosan, az egyén pofán bámul és nem viszonozza a köszönést. Én attól még köszöntem. És legközelebb is fogok. Ha nincs reakció, akkor magamban azt szoktam mondani: hlye kva, illetve hlye fäsz.
2015. aug. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!