Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tud tenni 1 egyszerű...

Mit tud tenni 1 egyszerű (szegény) ember 2014-15-ben, ha ilyen BETEG irányba halad a világ? Ha az embereknek nincs kilátása ALAPSZÜKSÉGLETEKRE, minek születik még több gyerek?

Figyelt kérdés

Túlnépesedés, elszegényedés, munkahiány, nőhiány/párkapcsolati és családalapítási válság, növekvő depressziós népbetegség, növekvő elhízás, szociális elidegenülés, neveléshiány, vírusok gyors mutációja, technológia kihasználása a tömegmanipulációra / ellenőrzésre...


Lehetőleg TÉNYEKRŐL beszéljünk, ne véleményekről.



2014. dec. 23. 10:39
 1/2 anonim ***** válasza:
78%

Akkor haladjunk sorban.


Túlnépesedés: Magyarországon és Európa jelentős részén természetes fogyás van. Az, hogy Afrikában, Indiában, Kínában mi van pedig nem érdekel ilyen téren.


Elszegényedés: Nem kell libsi pártokra szavazni, akik a saját anyjukat is eladnák. Továbbá munkahiány, nézni kell a keresletet és a kínálatot. Én dönthettem a biológus és az orvosképzés között, biológusként felkopna az állam, orvosként biztos munkahelyem és nagy mozgásterem van/lesz , az ember saját magának teremti meg a lehetőségeket, meg kell figyelni, hogy mi az, amire van kereslet.


nőhiány stb. Jogos érv, de nem nőből van kevés, hanem normális párkapcsolatra alkalmas nőből van kevés, hála a liberalizmusnak, ami szajhává alacsonyította a nőket. Mindenhonnan az ömlik, hogy bulizz, igyál, kefélj, éld ki magad különben egy lúzer vagy... Megoldás? A franc tudja. Talán hagyni kell az egoista, bunkó magyar nőket a francba és máshol kell párt keresni. Ha nekem nem sikerül itthon öt éven belül normális párt találni, akkor költözöm.


depresszió: Jogos és igen jelentős probléma. Én is az vagyok szóval erre nem tudok válaszolni.


növekvő elhízás: Engem nem érint, meg azokat sem, akik normálisan sportolnak. Tehát sportolj.


szociális elidegenülés: Ezt szintén egyénileg tudod megoldani, tölts sok időt a családoddal, a barátaiddal élőben beszélgess egy sör mellett ne pedig a neten keresztül. Keress hobbit.


neveléshiány: Sajnos más ember nevelési problémáit nehéz rendbe rakni.


Vírusok gyors mutációja: ? Soha nem volt ennyire fejlett az egészségügy mint most. Jó itthon elég sz.rul működik, de azért én a vírusoktól nem tartanék, arról nem is beszélve, hogy ez nem új dolog, a vírusok mutációs rátája ezer évvel ezelőtt is gyors volt. annyi változott, hogy most tudjuk őket azonosítani, és vannak kombinált antivirális terápiák, aminek segítségével például a hepatitis C már gyógyítható, a HIV évtizedekig túlélhető, ebola fertőzött országba pedig nem megyek. :-P


technológia és tömegmanipuláció: Ne nézz TV-t én a libsi csatornák nézéséről RTL, TV2 már régen leszoktam.

2014. dec. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha az emberek nem dugnának és nem szülnének elöbb vagy útobb (de ez mindeggy hogy mikor) kihalna az emberiség.
2015. szept. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!