Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy h*lye kérdés Michael...

Egy h*lye kérdés Michael Jacksonról és az önbizalomról. (? )

Figyelt kérdés
Michael Jacksonnak nem volt egy szép arca, ahogy telt az idő egyre "eltorzult." még is a kisugárzása, az önbizalma, a muzdalatai szóval valami széppé és vonzóvá tette, az arcát is. Ha meglátnék egy embert az utcán, akinek olyan arca lenne mint Michael Jacksonnak azt gondolnám, hogy nagyon csúnya. De ő így is gyönyörű volt, és ami egy átlag embernek csúnyán hatott volna, az őt inkább mégjobban egyedivé tette. Én, egy átlag ember hogyan tudnám ezt elérni? Hogy engem is megszépítsen a kisugárzásom és az önbizalmam? Amikor az önbizalomhányom alapból onnan ered, hogy csúnya vagyok. Főleg az arcom miatt. Hogy lehetne olyan erős kisugárzásom mint neki? Sok embert tudnék még példának felhozni, de szerintem ő az egyik legtökéletesebb példa erre. Egyébként imádom, mint zenészt, embert mindenhogy. Kár, hogy már nincs köztünk...

2015. aug. 2. 23:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha meg tudod magad kedveltetni az emberekkel, akkor jobban elfogadnak, pl. mondjuk, ha jó humorod van. Azt mondják rád, hogy jó fej vagy. De ez adottság kérdése is.
2015. aug. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia.

én nő vagyok, és szerintem vonzóak az alábbi tulajdonságok:

- tehetség

- lelkesség: Michael Jackson biztos baromi sokat is dolgozott, nagyon elhivatott volt, nyilván hozott áldozatokat a dologért; de úgy is értem, hogy nem bírom az érdektelen embereket, pl. az olyan iskolást, akinek nincs kedvenc tantárgya, mert "sz*r minden, csak tanulni ne kelljen"; illetve vonzó, ha egy srác csillogó szemekkel tud beszélni valamiről, ami őt érdekli, lelkes tud lenni stb. akkor is, ha a dolog engem nem érdekel.

ezeket nem tudom, mennyire tudod elsajátítani, pl. a tehetséget. de nem is az a lényeg, hogy tehetséges, hanem hogy mer annak lenni. csomó koreográfiát kitalált. pl. én tuti azt hinném, hogy hülyének néznek, ha mondjuk a tökömet fogdosva ugrálnék, vagy ha tök random fehér tapaszok lennének az ujjamon. például nekem tetszik egy csuklószorító, kicsit profibb, olyan, mintha orvosi dolog lenne. de nem merem hordani, mert mindenki rögtön aggódik, hogy mi van a kezemmel. szóval meri alkalmazni az ötleteit


remélem, segítettem.

2015. aug. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Michael Jackson gyönyörű volt, mindig, egész életében.

Én nyilván valóan abból adódott, hogy az emberek tudták, hogy mi lakozik a lelkében, a fejlett mozgáskúltúrája már a járásán is meglátszott. Kívül-belül gyönyörű volt. És azért is szeretem, mert olyan érzéseket képes mindig kiváltani belőlem, ami tisztítja a lelkemet. Az Earth Song vagy a Heal The World, nincs olyan, hogy nem sírok, amikor végighallgattom. És tudom, hogy ez mind ő volt, és ha nem is volt az a klasszikus szépség a lénye tette széppé. Mindig elszorul a gyomrom, ha meglátom, és eszembe jut a sok szenvedés, amit átélt, és annyira rossz, hogy meghalt, mert minden vágyam, hogy egyszer láthassam, remélem, hogy olyan a rendszer, hogy a halálom után teljesülhet ez a kívánságom.

2015. aug. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ugyan ezt érzem.
2015. aug. 6. 19:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor te máris nagyon szimpatikus vagy nekem. Egyébként számomra az is egy rendkívül pozitív dolog vele kapcsolatban, hogy vegetáriánus volt, csakúgy mint én.
2015. aug. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Légy jó és nyitott..öltözz jól és ápold magad..légy kedves az emberekkel..végezz önkéntes közösségi munkát..:)
2015. szept. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Michael gyönyörű aki ezt nem látja azt csak sajnálni tudom érte.

Önbizalom növelés: sok jó könyv van már erről is. Keress rá!

Az én tanácsom: fedezd fel önmagadat, ismerkedj meg magaddal és fejleszd magad. Ahogy haladsz előre ezen a hosszú ùton az önbecsülésed helyreáll és az önbizalmad is kialakul. Hallgasd meg kezdetnek mondjuk Brian Tracy Főnix szemináriumát (youtube) :) Hosszú tömény és tuti elindít ezen az ùton.

2016. szept. 28. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tudom régi kérdés de Michael Jackson jó pasi volt és Sexy
2016. szept. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!