Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most szerettem meg Michael...

Most szerettem meg Michael Jacksont. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Nem tévesztettem kategóriát, tényleg érdekel, hogy miért okoz valaki ellenszenvet míg él, és miért tisztul le róla a kép a halála után. Régen ki nem állhattam, mostanában meg ahogy egyre többet hallgatom a zenéit, egyre inkább olyan dolgokat fedezek fel bennük amiket eddig észre sem vettem.

Ennyire befolyással lenne a média az ember agyára?

Ti is voltatok már így előadókkal, színészekkel, ismert emberekkel?


2015. jún. 30. 19:46
 1/8 anonim válasza:
100%
Igen, én rühellem a rockot, most meg Nirvanát hallgatok.
2015. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ember változik...
2015. jún. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
én sosem gondoltam hogy le fog kötni egy Für Elise zongorajáték, most pedig állandóan azt hallgatom :) (pop párti vagyok alapvetően)
2015. jún. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Engem régen idegesített a komolyzene. Most szinte mindig azt hallgatok, ha zenét hallgatok.

Változik az ember.

2015. jún. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Értem amit írtok, ezeket a dolgokat én is megtapasztaltam, mert volt idő, mikor egyidejűleg hallgattam rockot és Vivaldit ha épp alkottam, de ez most más érzés. Inkább azt érzem ebben az esetben, hogy erős befolyással bír a napi szintű negatívum egy egy előadóról, ezért tudat alatt írtja ki az ember az elméjéből a legjobb szándékú közeledést is, ebben az esetben hogy megértse a zenéjét, és elvonatkoztasson a rossz pletykáktól.
2015. jún. 30. 20:22
 6/8 anonim ***** válasza:

MJ kétségtelenül egy elég megosztó személyiség volt, sokan rajongva imádták, sokakat taszított. De ez nem változtat a tényen, hogy jó és maradandó zenét alkotott. Mondom ezt úgy, hogy nem igazán szeretem a popzenét. Míg élt, próbálták körülötte ezt a misztikus aurát fenntartani, most pedig hogy meghalt, leginkább mint egy valódi szerethető embert, aki egy volt közülünk, hangsúlyozzák.

A média óriási hatással van az agyadra, hiszen az újságíró szavain, képein keresztül, bejátszott videói alapján értesülünk és alkotunk véleményt a világról.

Aki valóban az igazságot keresi, annak több, pártatlan, megbízható forrásból kell információt gyűjtenie hogy a kép teljes legyen.

A többi hozzászólónak is igaza van, az ember izlése változik...

2015. jún. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
6# nagyon jó amit írtál, igaz. Bár én épp most érzem úgy, hogy most hallgatom pártatlanul. Talán azért, mert elcsitult róla a média. Ez azért gondolkodtat el, mert ezek szerint ilyen szinten manipulálják az ember agyát a jelenleg porondon lévő művészekkel is. Nem újdonság, eddig is tudtam, csak nem gondoltam, hogy ennyire. Magamat pl. nem tartom manipulálhatónak, de ezek szerint mégis? Költői kérdés.
2015. jún. 30. 21:16
 8/8 anonim ***** válasza:

Valószínűleg úgy van, ahogy írod. Ritka intenzíven mocskolták folyamatosan a médiában, amíg élt, ennek a hatása alól nehezen tudja kivonni magát az ember.


Amióta meghalt, nem egy embertől hallottam én is, hogy "volt egy rakás tök jó száma". Amíg élt, a nagy hangulatkeltés miatt a legtöbben cikinek tartották volna jót mondani róla.

2015. júl. 1. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!