Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy dolgozzam fel ezt a traumát?

Poet1 kérdése:

Hogy dolgozzam fel ezt a traumát?

Figyelt kérdés
Volt barátom (most már) egy olyan pali volt amilyet csak kívánni lehet. Kedves segítőkész, nem volt csúnya, bár nem is egy harrison ford, csupaszív embernek ismertem meg. Magánéletében is rengeteget segített másokon, akkor is ha nem voltam ott. Könyveket szerzett betegeknek, tüzelőt adott a rászorulóknak, halk hangú volt, nem bírta nézni h egy embert vagy állatot bántanak. Mikor egyszer kirándultunk már attól rosszul lett, h látott egy döglött kismadarat. Két hete elvitték, mert kiderült, hogy kislányokkal volt nemi kapcsolata, két prostitutáltat megölt, sokakat becsapott érzelmileg, és mint megtudtam sokakon elégtételt akart venni. De hogy lehet ez??? Láttam hogy nem színészkedett mikor jót tett....
2015. júl. 20. 18:27
 1/10 anonim ***** válasza:
kompenzálás
2015. júl. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mindig az ilyen segítőkész ártatlanoknak kinézők a legnagyobb állatok!

Nézd meg az Alkonyattól pirkadatig c.filmet!

(Quentin Tarantino)

2015. júl. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Antiszociális személyiségzavar. Magyarul pszichopata volt. Baromi jól színészkednek. Nagyon-nagyon-nagyon jól, és tudta, hogy téged ezzel tud megfogni. Ő nem volt jó ember csak egy jó színész. És amit róla tudsz annak nagy eséllyel 90 százaléka hazugság volt.
2015. júl. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet hogy skizofrén?


Egyébként gondolj rá minél kevesebbet, tereld el a figyelmet. Kapcsolódj ki járj szórakozni.

2015. júl. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bonts pezsgőt és örülj, hogy elvitték, mielőtt téged is kinyír.
2015. júl. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mindig az ilyen alakokat lelitek meg -_-
2015. júl. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem kamu a kérdés.
2015. júl. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Édes kisszívem, ha ez a bugyuta, túlzó sztori igaz lenne, akkor te most nem itt írkálnál, hanem a rendőrségen magyarázkodnál azóta is, hogy te semmit nem tudtál, semmit nem vettél észre stb. Legközelebb ne rugaszkodj el ennyire a valóságtól, úgy hihetőbb lesz a kamukérdésed.
2015. júl. 21. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ti kamusok! Rohadjatok meg!! Írtam hogy kettő hete történt! Magyarázkodtam eleget! Remélem mind megdögöltök akik azt mondjátok h ez kamu!
2015. júl. 21. 11:03
 10/10 anonim ***** válasza:
Ő a párod volt?
2015. júl. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!