Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért nem képesek...

Az emberek miért nem képesek vállalni a tetteiket?

Figyelt kérdés
Most őszintén, ha valaki rossz dolgot mond rólam, kibeszél a hátam mögött másokkal és én rájövök,100-os bizonyítékom van rá, saját szememmel láttam, amit rólam írt másnak, rákérdezek és letagadja a szemembe, miért nem képes beismerni legalább ha már tudja, hogy tudom?

##kibeszélés
2015. júl. 6. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Mert tudja, hogy nem cselekedett megfeleloen, megis melyik ember szeretne bevallani masoknak a sajat inkompetenciajat?


Ehhez kell egy erettebb elme.

2015. júl. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mert az ember kitart az igaza mellett. Ha rosszat tesz valaki abból nyilván nem származik számára semmi jó, így saját magának okoz rosszat ha vállalja.

Amúgy meg, honnan tudhatod 100%-osra, hogy ő írta és nem valaki más a nevében. Na látod, van értelme tagadni.

2015. júl. 7. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Saját szememmel láttam, hogy facebookon Ő mit írt rólam, megmutatta egyik barátom, mert neki írta, hogy nézzem meg milyen ember, de ugye a barátomat nem akarom kellemetlen helyzetbe hozni, hogy Ő ezt megmutatta, mert megkért, hogy ne mondjam el, hogy tőle tudom, így nem szembesítem a másikat, hogy én láttam mit írt. De az emberek ilyen gerinctelenek, hogy ha nagyon rossz dolgot mond, akkor sem képes bevallani és meg is esküszik rá, hogy Ő á soha nem beszélt senkivel ilyet, komolyan ennyire hülyének nézik az embert, ha már szembesíti gondolja, hogy tudja a másik nem??
2015. júl. 7. 10:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!