Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti inkább a hallásotokról,...

Ti inkább a hallásotokról, vagy a lábaitokról mondanátok le?

Figyelt kérdés

És miért?


Később én is leíróm, csak nem akarlak titeket bebefolyásolni!


A válaszokat előre is köszönöm!



2015. máj. 14. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha muszáj lenne döntenem,hallásról...Anélkül is nehéz élni,de valahogy még eltudom képzelni,viszont láb nélkül nem,szeretek sétálni csak úgy,egyedül,mint egy normális ember,tehát a lábam nélkül nem tudnám elképzelni
2015. máj. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én inkább a lábaimtól, méghozzá azért, mert szeretnék megtanulni hegedülni és egy csomó idegen nyelven beszélni is, ami nem igazán menne hallás nélkül.

17/L

2015. máj. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Lábaimról. Nem szeretnék hallás nélkül élni.
2015. máj. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Inkább megölném magamat, de le nem mondanék egyikről sem.
2015. máj. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 veterán vas ***** válasza:
Ha százlábú lennék 8-10-ről szemrebbenés nélkül lemondanék....... :)
2015. máj. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Inkább a hallásról, a séta, a mozgás szerintem fontosabb, ha már választani kell
2015. máj. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A hallásomról. A zene hiányozna, de annyi hang van, ami az őrületbe kerget (dünnyögés, dudorászás, szipogás, rágógumi lufivá fújásának kipukkanó hangja, csuklás, nyitott szájjal való krákogás, stb), hogy végre fellélegezhetnék, hogyha örökre megszabadulnék ezekről.

A lábamról nem mondanék le, imádok sétálni, biciklizni, lábujjkörmöt lakkozni.

2015. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Hm. Inkább a hallásomról, mert nagyon szeretek sétálni, úszni és csupa olyan dolgot csinálni amit láb nélkül nem igen lehet. A hallásomról azért mondanék le könnyebem, mert hát, röviden fogalmazva, nem szeretem már ezt a világot "hallgatni".

Viszont amit meg én is szeretnék hallani az a zene, nagyon szetetem mert mindig itt van velem.

Magyarán nem tudok dönten, talán még annyi, h ezeket is meg lehet oldani vmilyen szinten,lehet őket pótolni, persze az nem megoldás, mert nem az igazi, és akkor meg pláne, h a hallásomról mondanék le, mert mostanában nem bírok elviselni, hallgatni minden nap olyat amit egyáltalán nem szeretnék.

2015. máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Zene nélkül rövidesen megőrülnék, és nem lennék többé mentálisan egészséges.


Lábak nélkül viszont nem tudnék semmi alapvetőt elintézni, sőt, ami a legjobban fájna, hogy nem tudnék többet triatlonozni. Pedig nagyon szeretek sportolni.


Szóval nem tudom.. Mindkét esetben (kicsit) megkeserednék szerintem.

2015. máj. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hallásról.


Legalább nem hallanám asok szemetet amit az emberek összehordanak. Na meg az állandó rinyálást.

2015. máj. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!