Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bámulnak, mosolyognak...

Miért bámulnak, mosolyognak rám a látásból ismerős csajok? Olyat nem hallottam h tetszenék egyiküknek is bár tudom, hogy az ilyet nem kürtölik szét, de az ilyesmi a fülembe szokott jutni. Szóval mit gondolhatnak rólam?

Figyelt kérdés
17/F. 185 cm magas, 65 kg vagyok, sportolok és nincs barátnőm azonban néha egyes lányok a suliban elég sokszor néznek, főleg olyanok akik csak látásból ismernek, ezeknek mind tetszem vajon vagy mi lehet az oka? Általában nem szokott furcsa dolog lenni rajtam mert miután megnéz egy lány megkérdezem a társaimtól és pletykák sem terjengenek rólam.
2015. máj. 14. 18:40
 1/2 A kérdező kommentje:
Ha valaki szeretné küldhetek képet is, hogy könnyebb legyen válaszolni.
2015. máj. 14. 18:52
 2/2 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kicsit sokat foglalkozol a dologgal. Az ember néha ránéz másokra is. Jobb napokon akár mosolyog is. Nincs ebben semmi, nem azt jelenti, hogy bármit is akar.
2015. máj. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!